سامانه آموزش و پژوهش

نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص برگزاری دوره های آموزشی

۲۵ آبان ۱۳۹۸ 505
نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص برگزاری دوره های آموزشی
نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص دوره های آموزشی FTTH برگزاری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص دوره های آموزشی FTTH برگزاری شد .

در این نشست تخصصی علیرضا پارسائی، ضمن معرفی ظرفیت ها و پتانسیل سرویس های جدید بر بسترFTTH  خواستار استفاده از ظرفیت های مشترک در قالب انعقاد تفاهم نامه و قرارداد آموزشی شد .

محمد حسینی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان، نیز ضمن تقدیر از فعالیت های مراکز آموزشی مخابرات منطقه گیلان در جهت ارتقای مهارت کارکنان  ، مهمترین دغدغه امروز شرکت ها و صنایع را کمبود نیروی ماهر دانست و یکی از راهکارهای اساسی جهت رفع این مشکل را استفاده از ظرفیت های مراکز آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، همکاری های مشترک آموزشی و استفاده متقابل از توان علمی و اجرایی را لازمه ارتقای مهارت مخاطبین دو دستگاه و همچنین شرکت های دانش بنیان عنوان و بر لزوم کمک به افزایش مهارت ایده پردازان و کارآفرینان در جهت تجاری سازی ایده ها تأکید کرد

نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص برگزاری دوره های آموزشی نشست تخصصی مدیر مخابرات منطقه گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص برگزاری دوره های آموزشی

برچسب ها : مخابرات

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است