مرکز خاتم الانبیاء املش
                  ***           سال 1400  ، سال  تولید ، پشتیبانی ، مانع زدایی ها              ***     شماره   تماس مرکز 01344327219         ***                                                    

مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا

۲۸ آذر ۱۳۹۶ 1897

مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا در ابتدای روستای دوگور و در ورودی شهر صومعه سرا با سر دربی بزگ مشخص شده است و یکی از مراکز 22 گانه  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان می باشد که توانسه با استفاده از امکانات و تجهیزات کارگاههای ثابت و فعالیت آموزشی در بخشهای مختلف، آموزش در روستا، زندان، پادگان، جوار دانشگاه، تفاهم نامه و آموزش در صنایع و.... نقش بسزائی را در امر آموزش و اشتغال شهرستان ایفا نماید. از جمله کارگاههای موجود در این مرکز می توان به کارگاههای اتومکانیک ، جوشکاری ، تراشکاری ، تأسیسات(لوله کشی ساختمانی ، تعمیرآبگرمکن، تعمیر و نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ گازی و...) لوازم خانگی (سردکننده خانگی و تجاری ،اسپلیت و...) برق صنعتی ، الکترونیک و کشاورزی(پرورش گل و گیاه، قارچ و زنبور عسل) در حوزه برادران و کارگاههای صنایع دستی ، کامپیوتر ، کارآفرینی و حسابداری در حوزه خواهران اشاره نمود.

مرکز آموزش علمی کاربردی مهارت، مجموعه آموزشی و دانشگاهی قابل توجه با داشتن رشته های فنی و صنعتی و خدماتی نظری رشته های جوشکاری، تأسیسات، برق، الکترونیک، امور تعاون و... و با برخورداری از کادر و اساتید مجرب و نوانمند نیز  از دیگر مجموعه فعال می باشد که ساختمان آن در مرکز میرزاکوچک مستقر بوده و توانسته با استفاده از وجود کارگاههای مرکز در راستای اهداف آموزشی و دانشگاهی بهره برده و نیروی مجرب، تحصیلکرده و ماهری را وارد بازار کار نماید . ساختمان اداری، گلخانه، مأمورسرا ، محوطه فضای سبز، بوفه، سالن آزمون و واحد حفاظت فیزیکی از دیگر ساختمانهای مستقر در مرکز می باشد که هر یک از کارکنان بصورت فعال و بر اساس ابلاغ ، شرح وظایف کاری و تعریف شده پیگر امورات محموله هستند .

....

مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا