مرکز مهارتهای پیشرفته رشت
***    مقام معظم رهبری : آموزشهای فنی و حرفه ای باید توسعه یابد.    ***
    
آیا می دانید کلیه دوره های آموزشی این مرکز به صورت رایگان برگزار می گردد؟ آیا می دانید شما جویندگان کار در کلیه مقاطع تحصیلی می توانید با حضور در آموزشهای رایگان کلیه دپارتمان های مرکزجهت دستیابی به اشتغالی مولد و پویا در راستای برند تحصیلی خود گامهائی موثر بردارید؟  
    

بازديد نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشت

نویسنده : ایمان محمدپور ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ 249

 نماینده محترم مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی جناب آقای جعفرزاده به همراه مدیر کل محترم اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیات همراه با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید انصاری رشت، از روند اجرای آموزش های مهارتی این مرکز بازدید و با حضور در کارگاههای آموزشی مرکز، با مربيان ، کارکنان و کارآموزان مرکز به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد .

در پایان این بازدید، ایشان ضمن تشکر و قدرداني از تلاش های صورت گرفته در خصوص ترویج آموزش های فنی و حرفه ای ، در خصوص پيگيري و حل مشکلاتی که نياز به رايزني با مقامات کشوري يا وضع قوانين خاصي داشته باشند، قول مساعدت وهمکاري دادند.

بازديد نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشت بازديد نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشت بازديد نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشت بازديد نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشت بازديد نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است