مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1399  ، سال  جهش  تولید                 ***     شماره   تماس مرکز 01344327219         ***                                                    

برگزاری جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در فرمانداری شهرستان صومعه سرا

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ 42
 برگزاری جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در فرمانداری شهرستان صومعه سرا

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ، روز شنبه مورخ 99/11/25جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به ریاست سیدمحمدی ( فرماندار صومعه سرا ) و با حضور محمد حسینی ( مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ) ، نصرت طلب ( رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ) و مدیران کل بهزیستی ، صندوق کارآفرینی امید ، تامین اجتماعی ، بانک رفاه و اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه حسینی مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان با بیان اینکه بیماری کرونا ضربه بدی را به جامعه تحمیل و سیستم های آموزشی در این شرایط متضرر شدند ، اظهار داشت : با برنامه ریزی های بعمل آمده و با توجه به داشتن فضاهای بزرگ کارگاهی و انجام دستورالعملهای بهداشتی توانستیم آموزش های عملی و کاربردی را به نحو شایسته ای به جامعه هدف خود ارائه دهیم.

وی ضمن اشاره به آموزش های مجازی و خدمات الکترونیکی ارائه شده در مراکز تابعه ، بیان داشت : این اداره کل موفق گردیده مجوز های لازم برای آموزش های حضوری با حداقل نفرات یعنی 6 نفر را اخذ نماید تا آموزش تعطیل نگردد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اعلام اینکه در جشنواره شهید رجایی در خصوص ارائه خدمات الکترون این اداره کل بعنوان دستگاه برتر شناخته شده ، افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا هم یکی از مراکز موفق در بخش های مختلف آموزشی فعالیت خوبی داشته و توانسته اهداف خود را در بخش های دولتی و غیر دولتی بدون کم وکاست پیگیری و سپری نماید.

 برگزاری جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در فرمانداری شهرستان صومعه سرا  برگزاری جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در فرمانداری شهرستان صومعه سرا

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است