مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1399  ، سال  جهش  تولید                 ***     شماره   تماس مرکز 01344327219         ***                                                    

تکریم و تجلیل از جانبازان و ایثارگران مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا به مناسبت هفته دفاع مقدس

۱۰ مهر ۱۳۹۹ 109
تکریم و تجلیل از جانبازان و ایثارگران مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ، روز چهارشنبه مورخ 99/07/09 مراسمی با حضور نصرت طلب ( رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای صومعه سرا ) ، مهندس توفیقی(معاون فرماندار صومعه سرا ) ، فیروزی ( رئیس بنیاد شهید وایثارگران شهرستان ) ، سرهنگ بارانی ( فرمانده بسیج اداری، کارگری و اصناف سپاه ناحیه صومعه سرا ) و جمعی از همکاران مرکز در راستای تکریم از جانبازان و ایثارگران با رعایت پروتکل بهداشتی در دفتر ریاست مرکز برگزار گردید.

درابتدا نصرت طلب ضمن خوشامدگویی، به فداکاری ها و پایمردی های جانبازان اشاره نمود و اذعان داشت : بالاترین دارایی انسان جانش است که جانبازان آن را در راه خدا در طبق اخلاص قرار دادند. وی در ادامه بیان داشت : با توجه به شرایط کنونی جامعه که با بیماری منحوس کرونا مواجه هستیم ، مقدور نبود در منازل این عزیزان از آنان قدردانی گردد.

در ادامه سرهنگ بارانی با گرامیداشت رشادتهای جانبازان و ایثارگران ، بیان نمود: جانبازان میهن اسلامی در هر نقطه ای که حضور دارند منشا خیر و برکت هستند و بدون هیچ چشم داشتی بسیجی وار به خدمت مشغول هستند.

سپس مهندس توفیقی با بیان اینکه جانبازان با خدا معامله کرده اند ، اذعان داشت : وظیفه ماست که خدمات این عزیزان را ارج نهیم . این مراسمات کمترین کاری است که در حق این بزرگواران انجام می گردد.

فیروزی رئیس بنیاد شهید وایثاگران شهرستان نیز با اشاره به جایگاه والای جانبازان و ایثارگران ، تصریح نمود : هر کسی توفیق ایثار ندارد و جانبازان به عنوان شهدای زنده زمانه هستند و همه ما وظیفه تکریم و احترام به این عزیزان را داریم.

تجلیل و قدردانی از عزیزان جانباز و ایثارگر پایان بخش این مراسم بود .

تکریم و تجلیل از جانبازان و ایثارگران مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا به مناسبت هفته دفاع مقدس تکریم و تجلیل از جانبازان و ایثارگران مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا به مناسبت هفته دفاع مقدس تکریم و تجلیل از جانبازان و ایثارگران مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا به مناسبت هفته دفاع مقدس

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است