مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1399  ، سال  جهش  تولید                 ***     شماره   تماس مرکز 01344327219         ***                                                    

پویش شور و شعور حسینی با راه اندازی کارگاه تولید ماسک در شهرستان صومعه سرا

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ 66
پویش شور و شعور حسینی با راه اندازی کارگاه تولید ماسک در شهرستان صومعه سرا

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ، در روز پنجشنبه مورخ 99/06/06 با حضور جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا ، رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان ، معاونت فرهنگی سپاه ناحیه از روند تولید ماسک در آموزشگاه های آزاد که در راستای عمل به فرامین الهی ، بزرگان و کار خداپسندانه در جهت مقابله با ویروس کرونا و رفع مشکلات مردمراه اندازی گردیده بود ، بازدید بعمل آمد.

در این بازدید نصرت طلب ( رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ) ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بیان داشت : در این مرحله 5 آموزشگاه آزاد رشته طراحی دوخت بصورت جهادی در این کار خیرخواهانه شرکت و به تولید ماسک مشغول هستند.

وی هدف از این کار خیرخواهانه که با مشارکت سپاه ناحیه و همت آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای شهرستان صورت گرفت را وحدت و همدلی دانسته اذعان داشت : ان شاالله با کمک هم بتوانیم زنجیره این بیماری را قطع کنیم.

در ادامه نصرت طلب اظهار داشت : با استفاده و بهره گیری از ظرفیت آموزشگاه های آزاد و کارآفرینان رشته طراحی دوخت شهرستان ، این آمادگی را داریم که تولید ماسک را افزایش داده و دراین اقدام خداپسندانه از همه خصوصاً خیرین عزیز انتظار کمک و مساعدت داریم.

پویش شور و شعور حسینی با راه اندازی کارگاه تولید ماسک در شهرستان صومعه سرا پویش شور و شعور حسینی با راه اندازی کارگاه تولید ماسک در شهرستان صومعه سرا

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است