مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1399  ، سال  جهش  تولید                 ***     شماره   تماس مرکز 01344327219         ***                                                    

برگزاری آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان صومعه سرا بمناسبت روز کارمند

۵ شهریور ۱۳۹۹ 129
برگزاری آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان صومعه سرا بمناسبت روز کارمند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ،سه شنبه مورخ 99/06/04 مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان صومعه سرا با حضور مسئولان ارشد شهرستانی در سالن فارابی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار گردید.

در این مراسم سیدمحمدی (فرماندار شهرستان) با گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: کارمندان باید رفتار و منش شهیدان رجایی وباهنر را سرلوحه کار خود قرار دهند تا رضایت مردم و خداوند رابه دست آورند.وی با اشاره به سنگ اندازی و توطئه های دشمنان علیه ایران اسلامی افزود : ملت و دولت با صلابت ، اقتدار و همدلی خود به  خوبی توانسته اند در مقابل توطئه ها و دسیسه های دشمنان ایستادگی کنند.سیدمحمدی با بیان اینکه کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی پاسخگوی مردم باشند و کار را به نحو احسن و با کیفیت انجام دهند ، اذعان داشت : احساس مسئولیت و ارائه خدمات صادقانه باید در اولویت کارمندان قرار گیرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین راشدی نوری ( امام جمعه شهرستان ) با بیان اینکه معمولاً کارکردهای یک دستگاه به اسم مدیر تمام می شود در صورتی که همه پرسنل دست به دست هم داده اند و افتخار موفقیت را کسب کرده اند ، اظهار داشت: نیروهای ادارات همیشه مظاومند و کمتر از آنها نام برده می شود. وی اظهار داشت: شاخصه های یک کارمند نمونه و وظیفه شناس از نظر و دیدگاه امام صادق (ع) ، صبر وشکیبایی ، راستی و صداقت ، رضایت مندی و وفا ،دانایی و علم وبردباری است.

دراین مراسم ازآقایان مرتضی تیموری ، حبیب غلامی و تورج داوران از مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا بعنوان کارمند نمونه تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

برگزاری آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان صومعه سرا بمناسبت روز کارمند

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است