مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1399  ، سال  جهش  تولید                 ***     شماره   تماس مرکز 01344327219         ***                                                    

افتتاح آموزشگاه آزاد آرایش و پیرایش مردانه میثم بمناسبت هفته دولت

۲ شهریور ۱۳۹۹ 125
افتتاح آموزشگاه آزاد آرایش و پیرایش مردانه میثم بمناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ، روز یکشنبه مورخ 99/06/02 همزمان با اولین روز از هفته دولت با حضور نصرت طلب(رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای صومعه سرا ) ، سیدمحمدی (فرماندار محترم شهرستان ) ، کیانی فرد(شهردار صومعه سرا) ، معاونین عمرانی وسیاسی فرمانداری صومعه سرا و جمعی از روسای ادارات مختلف شهرستان ، آموزشگاه آزاد آرایش وپیرایش مردانه میثم به بهره برداری رسید.

در این مراسم نصرت طلب ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد وخاطر شهدای گرانقدر بخصوص شهیدان رجایی و باهنر ، بیان داشت : این آموزشگاه با اعتباری بالغ بر 180 میلیون تومان و در فضایی به مساحت 90متر و با ایجاد اشتغال برای 5 نفر یکی از مدرنترین آموزشگاه ها می باشد.

نصرت طلب با بیان اینکه یکی از مهمترین استراتژی های این آموزشگاه مدرنیزاسیون فضای آموزشی آن می باشد ، اذعان داشت : آموزش در این آموزشگاه به صورت عملی و کاملاً کاربردی جهت ورود به بازار کار و کسب درآمد برنامه ریزی گردیده است.

وی در ادامه اظهار داشت : امید داریم تا با حمایت و پشتیبانی همه مسئولین از این گونه طرح ها در سطح شهرستان شاهد رفع معضل بیکاری جوانان باشیم.

در ادامه فرماندار محترم شهرستان با آرزوی موفقیت روز افزون برای آقای فتاحی موسس آموزشگاه ، اظهار داشت : امیدواریم با افتتاح این آموزشگاه خدمات ارزنده ای به همشهریان محترم ارائه داده شود.

افتتاح آموزشگاه آزاد آرایش و پیرایش مردانه میثم بمناسبت هفته دولت افتتاح آموزشگاه آزاد آرایش و پیرایش مردانه میثم بمناسبت هفته دولت افتتاح آموزشگاه آزاد آرایش و پیرایش مردانه میثم بمناسبت هفته دولت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است