مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1399  ، سال  جهش  تولید                 ***                                                         

رشته های طراحی دوخت و مسابقه مهارتی بین شرکت کنندگان بمناسبت هفته ملی مهارت

۷ مرداد ۱۳۹۹ 74
رشته های طراحی دوخت و مسابقه مهارتی بین شرکت کنندگان  بمناسبت هفته ملی مهارت
نصرت طلب ؛ ما درمسابقات مهارتی دنبال شکوفائی استعدادهای برتر ، توانائی های جوانان نخبه و معرفی آنان به جامعه هستیم.

               به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ، به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت و 6 مرداد روز کارآفرینی ، روز شنبه 99/05/05 مسابقه مهارتی آزاد و استعدادیابی بین کارآموزان و علاقمندان به رشته های طراحی دوخت( نازکدوزی و ضخیم دوزی) با هدف شناسائی استعدادهای برتر، معرفی ظرفیت ها ، ترویج و اشاعه آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای در شهرستان صومعه سرا با مشارکت آموزشگاههای آزاد برگزار گردید. برگزار و خانم خاکیانی کارشناس آموزشگاههای آزاد مرکز ( خاکیانی)ضمن بازدید  از نزدیک با روند مسابقه آشنا شدند.

آموزشگاه های رنگارنگ از صومعه سرا و دنیای هنر از تولم شهر بعنوان بخش غیر دولتی در این مسابقه مشارکت و فعال بودند.  همچنین در این مسابقه از وجود آموزشگاه گلها و ساینا بعنوان داور و از مربیان مربوطه استفاده گردید.

نصزت طلب( رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ) نیز از نزدیک شاهد روند مسابقات بوده و ضمن حضور در آموزشگاه رنگارنگ به تشریح برنامه ها، اهداف و سیاست های سازمانی اشاره داشتند . ایشان به ارزیابی این گونه مسابقات پرداخته و اظهار داشتند که در چنین مسابقاتی ما شاهد پیشرفت جوانان و علاقمندان به رشته های خود هستیم. ما باید از جوانان نخبه مهارتی حمایت کنیم و درمسابقات مهارتی دنبال شکوفائی استعدادهای برتر ، توانائی های جوانان نخبه و معرفی  آنان به جامعه هستیم.

در ادامه خانم گیلانی نیا ، خانم فلک خواه و خانم بیاتی نسب ضمن تبریک هفته ملی مهارت ، در راستای مسابقات مهارتی صحبت کردند . لازم به توضیح است که مسابقه مهارتی طراحی دوخت با فعالیت و مشارکت دو آموزشگاه به صورت مجزا برگزار گردید که محل اجرای آن یکی در آموزشگاه رنگارنگ (سطح شهر) و دیگری در مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک ( سالن آزمون) برگزار گردید.

ضمناً نفرات اول تا سوم نیز طی آراء داوران و مربیان در این مسابقات مشخص که مقرر شد تا از برگزیدگان این مسابقه مهارتی به نحو شایسته ای تقدیر بعمل آید.


تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است