مرکز خاتم الانبیاء املش
انجام کار آموزی در محیط کار واقعی توسط مرکز آموزش فنی حرفه ای ماسال            جهت اطلاع بیشتر به مرکز مراجعه نمائید    

آرشیو خبرها

 • نشست با کمیته امداد امام خمینی(ره)

  در مورخه 2/7/96 نشستی با حضورفصیحی رئیس وبیانی مسئول آموزش مرکز و ریاست وکارشناس کمیته امداد امام (ره) انجام گرفت که در این نشست درخصوص تفاهم نامه فیمابین بحث وگفتگو گردید ومقرر گردید کمیته امداد با توجه به تفاهم نامه ، متقاضیان تحت پوشش خود را به مرکز معرفی نموده وآموزش فنی حرفه ای نیز مبادرت به برنامه ریزی آموزشی نماید .

  ۲ مهر ۱۳۹۶ ادامه ...
 • نشست با بنیاد شهید وامور ایثار گران

  در مورخه 13/6/96 نشستی با حضورفصیحی رئیس وبیانی مسئول آموزش مرکز و ریاست وکارشناس بنیاد شهید وامور ایثارگران انجام گرفت که در این نشست درخصوص تفاهم نامه بین سازمان وامور ایثارگران بحث وگفتگو گردید ومقرر گردید بنیاد شهید وامور ایثارگران با توجه به تفاهم نامه متقاضیان تحت پوشش خود را به مرکز معرفی نموده وآموزش فنی حرفه ای نیز مبادرت به برنامه ریزی آموزشی نماید .

  ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ادامه ...
 • آزمونهای مرکز ماسال آنلاین شد

  در مورخه 21/5/96 با حضور همکاران واحد آزمون وانفورماتیک اداره کل در مرکزآموزش فنی حرفه ای ماسال وتست دستگاههای رایانه برای اتصال به شبکه آزمون سازمان ، کارگاه سنجش این مرکز منبعد بصورت آنلاین برگزار خواهد گردید که این اقدام برای استفاده از فن آوری برای سهولت در امورات اجرائی است که در جهت گسترش دولت الکترونیک میباشد.

  ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ادامه ...
 • تقدیر از موسس آموزشگاه دیتا پردازش توسط مدیر کل

  آقای عسگر برجی موسس آموزشگاه دیتا پردازش در شهر شاندرمن در برگزاری مراسم گرامیداشت روز آموزشهای فنی حرفه ای در مرکز شماره 2 رشت مورد تقدیر مدیر کل قرار گرفت آقای برجی جزء نفرات برگزیده آزمون موسسین ومدیران در استان بوده است.

  ۶ مرداد ۱۳۹۶ ادامه ...
 • بازدید مدیر کل آموزش فنی حرفه ای استان گیلان از مرکز ماسال

  در مورخه 1/5/96 مدیر کل آموزش فنی حرفه ای گیلان بهمراه معاونت اداری ومالی وریاست آموزش ومسئول روابط عمومی وارد مرکز شد که در این بازدید رئیس مرکز ماسال گزارشی از آموزش ووضعیت مرکز را ارائه نمود سپس مدیر کل از مرکزبالاخص از کارگاه سنجش آنلاین بازدید نموده و در راه اندازی کامل آن تاکید نمودند .

  ۱ مرداد ۱۳۹۶ ادامه ...