مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

سخن رئیس مرکز

۳۱ تیر ۱۳۹۶ 436

آموزشهای فنی و حرفه ای به دلیل توأم نمودن آموزشهای نظری و عملی ، از توانایی زیادی در تشکیل سرمایه انسانی و تربیت کارگر دانش مدار برخوردار می باشند. این آموزشها در کشورهای در حال توسعه ، نه تنها عهده دار تربیت نیروی کار مورد نیاز بخشهای مختلف این کشورها می باشند ، بلکه از طریق بسترسازی کارآفرینی ، به حل مشکل بیکاری نیز کمک می نمایند. ایجاد رشته های کار و دانش ، هنرستانهای هنری و فنی در کشورمان و توأم نمودن آموزشهای نظری و عملی ، از جمله اثرات آموزشهای فنی و حرفه ای بر آموزشهای کلاسیک می باشد.
مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه در راستای رسالتها و وظایف محوله از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ، با فراهم نمودن شرایط و امکانات لازم برای جوانان و فراگیران جویای کار ، با درنظرگرفتن نیازهای این شهرستان ، نقش و رسالت محوری خود را به حول و قوه الهی به انجام خواهد رساند.
 
رضا حجت انصاری
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت  

سخن رئیس مرکز