مرکز خاتم الانبیاء املش

کسی که واعظی درونی نداشته باشد ، موعظه های مردم سودی به او نمی رساند. امام محمد باقر(ع)
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

سخن رئیس مرکز

۳۱ تیر ۱۳۹۶ 309

باسمه تعالی
با ورود کشور به دهه چهارم انقلاب و نقش و جایگاه ویژه آن در میان جوامع از یک طرف  و ضرورت دستیابی به اهداف سند چشم انداز 1404، نیازهای رو به رشد مهارت آموزی و نقشی که توسعه صلاحیت های حرفه ای می تواند در افزایش بهره وری و رشد اقتصادی کشور داشته باشد ، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان تنها سازمان ارائه دهنده مهارتهای حرفه ای ناپیوسته و همسو با تحولات فناوری و نیازهای بازار کار بوده و می تواند نقشی ویژه در آماده سازی زیرساختهای توسعه کشور بردارد.
رشد روز افزون جمعیت و نیاز بازار کار و صنایع مختلف به نیروهای متخصص ، تقاضای جدیدی را  برای آموزش نیروی انسانی ماهر و آموزش های عملی ایجاد کرده است که بر اهمیت حیاتی و حساس این آموزشها افزوده است و بهترین راه توانمند سازی افراد جامعه جهت مواجهه با دشواری های دنیای جدید می باشد.
مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه به عنوان یکی از مراکز آموزش مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، در راستای رسالت آموزشی خود ، بستر مناسبی را برای مهارت آموزی سرمایه های انسانی در حوزه های مختلف این شهرستان با توجه به نیاز بازار کار فراهم نموده و در تلاش است با نیازسنجی  مکرر از جامعه هدف ، جهت کاربردی نمودن آموزش ها و ارائه فنون و مهارت های مورد نیاز و در نهایت زمینه سازی برای انتقال دانش آموختگان به بازار کار ، گام های اساسی بردارد.
مجموعه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه به عنوان عضوی از خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و نهادی خدمتگزار در این شهرستان ، همچون گذشته و با عزمی راسخ  با توکل بر خدای بزرگ  نقش محوری و ویژه ای در اشتغال جوانان با ارائه آموزش های مهارتی ایفا خواهد کرد و در این راه  خطیر نظرات ارزشمند ، همراهی و همدلی کلیه مدیران ، کارشناسان و دست اندرکاران محترم صنایع و صنوف شهرستان ،  ما را به سرمنزل مقصود خواهد رساند .  توفیق همگان را از خداوند بزرگ خواستاریم . 

علیرضا فریدی
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه 

سخن رئیس مرکز