مرکز خاتم الانبیاء املش
در سال رونق تولید  ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مهارتی رایگان در رشته های تعمیرخودرو ، صنایع دستی ، کشاورزی ، تعمیر لوازم خانگی برقی ، حرارتی و گردنده ، صنایع چوب و تأسیسات برودتی می نماید. از عموم علاقمندان جهت ثبت نام دعوت بعمل می آید
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال رونق تولید     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    
به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه خوش آمدید.   
    

سخن رئیس مرکز

۳۱ تیر ۱۳۹۶ 912

آموزشهای فنی و حرفه ای به دلیل توأم نمودن آموزشهای نظری و عملی ، از توانایی زیادی در تشکیل سرمایه انسانی و تربیت کارگر دانش مدار برخوردار می باشند. این آموزشها در کشورهای در حال توسعه ، نه تنها عهده دار تربیت نیروی کار مورد نیاز بخشهای مختلف این کشورها می باشند ، بلکه از طریق بسترسازی کارآفرینی ، به حل مشکل بیکاری نیز کمک می نمایند. ایجاد رشته های کار و دانش ، هنرستانهای هنری و فنی در کشورمان و توأم نمودن آموزشهای نظری و عملی ، از جمله اثرات آموزشهای فنی و حرفه ای بر آموزشهای کلاسیک می باشد.
مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه در راستای رسالتها و وظایف محوله از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ، با فراهم نمودن شرایط و امکانات لازم برای جوانان و فراگیران جویای کار ، با درنظرگرفتن نیازهای این شهرستان ، نقش و رسالت محوری خود را به حول و قوه الهی به انجام خواهد رساند.
  یاور علیزاده
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت  

سخن رئیس مرکز