مرکز خاتم الانبیاء املش
امام خمینی (ره )
اگر یک حکومتی ، ارزشهایش ارزش های انسانی ، اخلاقی و اسلامی باشد و بخواهد خدمت به نوع خودش بکند و خودش را خدمت گزار بداند ، قهراً ملت با اوست و یک قدرت خارجی نمی تواند او را تحت تاثیر قرار بدهد .      مرکز شهید با هنررشت در راستای آموزش به جوانان و دانشجویان جویای مهارت  های فنی و حرفه ای دوره های آموزشی نقشه کشی ساختمان با اتوکد - برق ساختمان - تعمیر موتور های الکتریکی - درودگری - کابینت سازی - تاسیسات پکیج گازی و صنایع ساختمان را بصورت رایگان در کارگاه های مجهز آموزش می دهد    

نشست راهبردی همکاری آموزشی با صنف کارگران ساختمانی شهرستان رشت با مرکز شماره 2 شهید باهنر

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ 67
نشست راهبردی همکاری آموزشی با صنف کارگران ساختمانی شهرستان رشت با مرکز شماره 2 شهید باهنر

در این نشست که به منظور توسعه همکاری های آموزشی فی ما بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر رشت و صنف کارگران ساختمانی شهرستان رشت برگزار شد، راهکارهای اقدام مشترک آموزشی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

یوسفی رئیس مرکز شهید باهنر، با اشاره به مجموعه عملکرد این مرکز و شعبه لولمان در آموزش کارگران ساختمانی گفت: هدف آموزش فنی و حرفه ای استان، بالا کردن کیفیت و اثربخشی آموزش کارگران ساختمانی است که در سال 1399، تنوع ارایه حرفه های آموزشی ویژه صنعت ساختمان در دستور کار این مرکز قرار دارد.

حسنی، رئیس صنف کارگران ساختمانی شهرستان رشت با استقبال از همکاری آموزشی، هدف صنف را ارتقای توانمندی های حرفه ای افراد زیر پوشش عنوان کرد و خواستار انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک به منظور توسعه فعالیت های آموزشی شد. 

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است