مرکز خاتم الانبیاء املش
امام خمینی (ره )
اگر یک حکومتی ، ارزشهایش ارزش های انسانی ، اخلاقی و اسلامی باشد و بخواهد خدمت به نوع خودش بکند و خودش را خدمت گزار بداند ، قهراً ملت با اوست و یک قدرت خارجی نمی تواند او را تحت تاثیر قرار بدهد .      مرکز شهید با هنررشت در راستای آموزش به جوانان و دانشجویان جویای مهارت  های فنی و حرفه ای دوره های آموزشی نقشه کشی ساختمان با اتوکد - برق ساختمان - تعمیر موتور های الکتریکی - درودگری - کابینت سازی - تاسیسات پکیج گازی و صنایع ساختمان را بصورت رایگان در کارگاه های مجهز آموزش می دهد    

تشکیل جلسه شورای آموزش مرکز شهید باهنر رشت

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ 92
تشکیل جلسه شورای آموزش مرکز شهید باهنر رشت

دومین جلسه شورای آموزش مرکز شماره 2 شهید باهنر رشت با حضور مربیان مرکز تشکیل شد.

یوسفی رئیس مرکز با اشاره به شرایط جدید حاکم بر مراکز آموزشی ناشی از تعطیلی کارگاه ها بر اساس دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا، بر اهتمام مربیان در ارایه آموزش های مجازی و به پایان رساندن بخش نظری دوره هایی که از سال 1398 باقی مانده اند، تاکید کرد.

وی با اشاره به شاخص های آموزشی ارزیابی مراکز، برنامه ریزی دقیق برای دستیابی به تعهدات آموزشی در بخش مرکز ثابت و آموزش های سیار، کاربینی مربیان، همکاری مربیان در اجرای مشارکت نوع اول، دوم و سوم، آموزش های دوگانه و اقدام مشترک را خواستار شد.

در ادامه یوسف پور، مسئول آموزش و پژوهش مرکز، نتایج تحلیلی حاصل از ارزیابی مربیان در سال 1398 را ارایه و برنامه آموزش مرکز در سال 1399 را تشریح کرد و مربیان مرکز نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص فرآیند آموزش مرکز بیان نمودند.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است