مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1399  ، سال  جهش  تولید                 ***                                                         

جلسه هم اندیشی فنی و حرفه ای، هلال احمر و بهزیستی در کمپ نوخاله به مناسبت هفته ملی مهارت

۷ مرداد ۱۳۹۹ 147
جلسه هم اندیشی فنی و حرفه ای، هلال احمر و بهزیستی در کمپ  نوخاله به مناسبت هفته ملی مهارت
نصرت طلب؛ آموزش توام با اشتغال در کمپ، باعث تحول و تغییر اساسی در افراد مبتلا به مواد خواهد شد

به گزارش مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک شهرستان صومعه سرا ، در ادامه برنامه های پیش بینی شده به مناسبت هفته ملی مهارت و ششم مرداد روز کار آفرینی ، روز یکشنبه مورخ 99/05/05 نصرت طلب (رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای) ، مهندس زادامیری (رئیس بهزیستی) ، آقای محمدزاده ( رئیس جمعیت هلال احمر) از تنها کمپ ترک اعتیاد  شهرستان صومعه سرا آرامش پژوهان گیل بازدیدی به عمل آوردند.

در ابتدا آقای زاد امیری هفته ملی مهارت رو به همه تبریک گفته  و بابت همراهی مجموععه آموزش فنی و حرفه ای در ارائه آموزش های مهارتی و همچنین جمعیت هلال احمر تشکر نمودند . ایشان به اهمیت و ارزش آموزش های مهارتی اشاره داشته و عنوان نمودند که متاسفانه تعداد مراجعه کنندگان و متقاضیان کمپ رو به افزایش است و ما باید با همین ظرفیت اندک پاسخگوی افراد باشیم .

نصرت طلب هدف از این بازدید را توجه به افراد آسیب دیده عنوان نمود و دوره های آموزش فنی و حرفه ای و همچنین نقش آن در زندگی و اشتغال تاثیر گذار خواند و اظهار داشتند تا افراد حاضر در کمپ باید خود را به مرز خودکفائی رسانده و از دستگاههای ذیربط هم در این زمیه تقاضای حمایت و کمک داریم تا نظیر ندامتگاه غرب استان(ضیابر) همزمان با آموزش، تولیدات محصول داشته باشند. وی به آموزش های فنی و حرفه ای اشاره داشتند که اگر بسترهای لازم نظیر آموزش، اشتغال و تولید فراهم باشد آنوقت است که فرد پاک شده کاملا از مواد رهایی پیدا می کند البته نقش خانواده هم بسیار ارزشمند می باشد. مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک آمادگی برگزاری دوره های آموزشی متنوعی برای شما عزیزان دارد تا با استفاده از گواهینامه های آموزشی  هم از تسهیلات و هم از مزایای بیمه ای آن بهره مند شوید.

و در ادمه آقای محمزاده رئیس جمعیت هلااحمر شهرستان عنوان داشتند؛ که مرکز آموزش فنی و حرفه ای صومعه سرا ظرفیت و پتانسیل خوبی برای آموزش افراد بهبود یافته از دام اعتیاد می باشد و ما امیدواریم تا همه از این امکانات چه در هلال احمر و سایر دستگاهها بصورت رایگان بهره مند شوند.وی در ادامه بیان داشت : از راه های کاهش آسیب های اجتماعی استفاده از مشاوران و روان شناسان ، غنی سازی اوقات فراغت جوانان ، ارتقائ توانمندی افراد، ایجاد شادی و نشاط در بین نوجوانان می باشد که در این راه آموزش های مهارتی هلال احمر و فنی و حرفه ای می تواند راهکار مناسبی باشد.

لازم به ذکر است که در ادامه این نشست از مکان جدید کمپ نیز بازدید بعمل و با پیشنهاد رئیس فنی و حرفه ای مبنی بر ایجاد فضا برای آموزش و تولید همزمان استقبال و موافقت شد تا ضمن ایجاد اوقات فراغت بیشتر در کمپ، شاهد تحول و پیشرفت جدی در این راستا باشیم.

جلسه هم اندیشی فنی و حرفه ای، هلال احمر و بهزیستی در کمپ  نوخاله به مناسبت هفته ملی مهارت جلسه هم اندیشی فنی و حرفه ای، هلال احمر و بهزیستی در کمپ  نوخاله به مناسبت هفته ملی مهارت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است