مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1399  ، سال  جهش  تولید                 ***                                                         

مسابقات مهارتی رشته های مراقبت زیبائی بمناسبت هفته ملی مهارت با مشارکت بخش غیردولتی

۷ مرداد ۱۳۹۹ 59
مسابقات مهارتی رشته های مراقبت زیبائی بمناسبت هفته ملی مهارت با مشارکت بخش غیردولتی

   به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ، به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت و 6 مرداد روز کارآفرینی ، روز شنبه 99/05/04 مسابقه مهارتی آزاد و استعدادیابی بین کارآموزان و علاقمندان به رشته های مراقبت زیبائی( متعادل ساز چهره و آرایشگر موی زنانه) با هدف شناسائی استعدادهای برتر، معرفی ظرفیت ها ، ترویج و اشاعه آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای در شهرستان صومعه سرا با مشارکت آموزشگاههای آزاد برگزار گردید.برگزار و خانم خاکیانی کارشناس آموزشگاههای آزاد مرکز ( خاکیانی)ضمن بازدید  از نزدیک با روند مسابقه آشنا شدند.

مجری و میزبان این مسابقه مهارتی آموزشگاه مراقبت زیبائی مونا بوده که در این مسابقه از وجود آموزشگاه ققنوس بعنوان داور و مربیان مربوطه استفاده گردید. در ابتدای مسابقه خاکیانی کارشناس آموزشگاهها ضمن تبریک هفته ملی مهارت به همه ، به تشریح اهداف مسابقه پرداخته و در ادامه اعضای حاضر نیز در برگزاری مسابقه مشارکت داشتند.

در ادامه خانم حقیقی موسس آموزشگاه مونا، هفته ملی مهارت را به همه همکاران تبریک گفته و در راستای مسابقات مهارتی صحبت کردند .

در پایان مسابقه که بین شرکت کنندگان و مهارت آموختگان صورت گرفت، مقرر گردید تا به سه نفر(مقام اول تا سوم) بعنوان نفرات برتر تقدیر بعمل آید.

مسابقات مهارتی رشته های مراقبت زیبائی بمناسبت هفته ملی مهارت با مشارکت بخش غیردولتی مسابقات مهارتی رشته های مراقبت زیبائی بمناسبت هفته ملی مهارت با مشارکت بخش غیردولتی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است