مرکز خاتم الانبیاء املش
در سال رونق تولید  ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مهارتی رایگان در رشته های تعمیرخودرو ، صنایع دستی ، کشاورزی ، تعمیر لوازم خانگی برقی ، حرارتی و گردنده ، صنایع چوب و تأسیسات برودتی می نماید. از عموم علاقمندان جهت ثبت نام دعوت بعمل می آید
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال رونق تولید     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    
به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه خوش آمدید.   
    

برگزاری جلسه هماهنگی اجرایی نمودن طرح ایران مهارت در شهرستان آستانه اشرفیه

۶ بهمن ۱۳۹۸ 252
برگزاری جلسه هماهنگی اجرایی نمودن طرح ایران مهارت در شهرستان آستانه اشرفیه
جلسه هماهنگی اجرایی نمودن طرح ایران مهارت با حضور رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستانه اشرفیه، رییس انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد استان گیلان و تعدادی از مدیران مدارس آموزش و پرورش و مدیران آموزشگاه های آزاد شهرستان، در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد .

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، یاور علیزاده ، رییس مرکز آستانه اشرفیه، ضمن تقدیر از زحمات وعوامل اجرایی این طرح گفت : طرح ایران مهارت برای اولین بار در سال تحصیلی 98-97 در سطح برخی از مدارس استان شروع شده است  که امیدواریم  امسال با برنامه ریزی، هم افزایی و مشارکت هم بتوانیم این طرح را به بهترین شکل ممکن اجرایی نماییم .

علیزاده در ادامه افزود :  توسعه و تقویت فرهنگ کار و مهارت آموزی،  کمک به نوآوری و کار آفرینی، کشف استعداد و مهارت دانش آموزان از جمله اهداف این طرح نوپا است که در حوزه مهارت آموزی در بین دانش آموزان بسیار موثر خواهد بود .

وی همچنین تصریح کرد : طرح ایران مهارت را در راستای آموزش های مهارت آموزی است که در مسیر دست یابی به اهداف بالا دستی آموزش و پرورش به ویژه سند تحول بنیادین موثر خواهد بود .

در ادامه خانم عینی، رییس انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد استان گیلان با تاکید بر توازن بین رشته ای خاطر نشان کرد: تا پایان برنامه ششم توسعه باید پنجاه درصد دانش آموزان در رشته های کاردانش و فنی تحصیل نمایند که اجرای این طرح موجب آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با حرف و ایجاد انگیزه مناسب در بین آنان برای سوق یافتن  به رشته های مهارتی خواهد بود .

در این جلسه همچنین خانم باقری ، معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه ، ضمن اعلام آمادگی در اجرای هر چه بهتر این طرح گفت : باید در ابتدا امر نیاز سنجی دقیق صورت گیرد و سپس  با مشارکت همه جانبه بتوانیم به اهداف مورد نظر در این طرح دست یابیم .

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان همچنین اظهار داشت : در خصوص تامین مدرسین  متخصص و تجهیزات مورد نیاز انعطاف لازم و مشارکت حداکثری خواهیم داشت تا بتوانیم در این فرصت فراهم شده نیروی انسانی بسیار کارآمد برای آینده کشور آماده سازی نماییم .

در این جلسه همچنین مشکلات و چالش های طرح و راهکارهای پیشنهادی برای اجرای هرچه بهتر آن توسط سایر اعضا ارائه شد .

برگزاری جلسه هماهنگی اجرایی نمودن طرح ایران مهارت در شهرستان آستانه اشرفیه

برچسب ها : فنی و حرفه ای

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است