مرکز خاتم الانبیاء املش
در سال رونق تولید  ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مهارتی رایگان در رشته های تعمیرخودرو ، صنایع دستی ، کشاورزی ، تعمیر لوازم خانگی برقی ، حرارتی و گردنده ، صنایع چوب و تأسیسات برودتی می نماید. از عموم علاقمندان جهت ثبت نام دعوت بعمل می آید
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال رونق تولید     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    
به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه خوش آمدید.   
    

برگزاری دوره آموزشی تعمیرکار لوازم خانگی برقی برای اداره بهزیستی شهرستان آستانه اشرفیه

نویسنده : سیروس خوش سیما ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ 420
در راستای تفاهم نامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سازمان بهزیستی اولین دوره آموزشی ویژه مددجویان اداره بهزیستی شهرستان در کارگاه ماده 15 ترک اعتیاد کمپ رهجویان پاک صداقت در حال برگزاری می باشد.

بنا بر این گزارش ، در این دوره آموزشی که از تاریخ بیست و سوم بهمن ماه جاری آغاز گردیده است تعمیر لوازم خانگی برقی ، حرارتی و گردنده به مدت 480 ساعت برای تعداد 14 نفر از مددجویان مرکز ترک اعتیاد رهجویان پاک صداقت واقع در روستای بازان این شهرستان توسط علیرضا پاکدل مربی کارگاه لوازم خانگی برقی آموزش داده خواهد شد. شایان ذکر است در این دوره آموزشی ، مددجویان با نحوه عیب یابی ، رفع عیب و راه اندازی انواع لوازم خانگی برقی اعم از حرارتی و گردنده آشنا خواهند شد.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است