مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1398  ، سال رونق  تولید                 ***                                                         

بازدید سرپرست و کارکنان مرکز آموزش فنی وحرفه ای صومعه سرا از کمپ آرامش پژوهان گیل بمناسبت هفته ملی مهارت

۱۰ مرداد ۱۳۹۸ 277
بازدید سرپرست و کارکنان مرکز آموزش فنی وحرفه ای صومعه سرا از کمپ آرامش پژوهان گیل بمناسبت هفته ملی مهارت
نصرت طلب؛ مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک آمادگی برگزاری دوره های آموزشی متنوعی برای شما عزیزان دارد تا با استفاده از گواهینامه های آموزشی هم از تسهیلات و هم از مزایای بیمه ای آن بهره مند شوید.

به گزارش مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزا کوچک شهرستان صومعه سرا ، در ادامه برنامه های پیش بینی شده به مناسبت هفته ملی مهارت و ششم مرداد روز کار آفرینی ، روز شنبه مورخ 98/05/05 نصرت طلب (سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان) ، دکتر آگاه (رئیس بهزیستی شهرستان) ، خانم نسیم دوست ( معاون اداره بهزیستی) خانم صانعی(مدیریت اورژانس اجتماعی) و جمعی از همکاران مرکز آموزش فنی و حرفه ای از کمپ ترک اعتیاد آرامش پژوهان گیل بازدیدی به عمل آوردند.

نصرت طلب هدف از این بازدید را توجه به افراد آسیب دیده عنوان نمود و دوره های آموزش فنی و حرفه ای و همچنین نقش آن در زندگی و اشتغال تاثیر گذار خواند. ایشان از مدیریت کمپ آرامش پژوهان گیل و دکتر آگاه و همکارانشان بابت فراهم نمودن این فضا و امکانات تشکر نمودو در ادمه به تشریح اهداف مرکز آموزش فنی و حرفه ای پرداخت و بیان داشت : که مرکز آموزش فنی و حرفه ای صومعه سرا ظرفیت ها و پتانسیل خوبی برای آموزش افراد بهبود یافته از دام اعتیاد دارد و ما امیدواریم تا همه از این امکانات رایگان بهره مند شوندوی در ادامه بیان داشت : مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک آمادگی برگزاری دوره های آموزشی متنوعی برای شما عزیزان دارد تا با استفاده از گواهینامه های آموزشی  هم از تسهیلات و هم از مزایای بیمه ای آن بهره مند شوید.

نصرت طلب اذعان داشت : از راه های کاهش آسیب های اجتماعی استفاده از مشاوران و روان شناسان ، غنی سازی اوقات فراغت جوانان ، ارتقائ توانمندی افراد، ایجاد شادی و نشاط در بین نوجوانان می باشد که در این راه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای می تواند راهکار مناسبی باشد.

بازدید سرپرست و کارکنان مرکز آموزش فنی وحرفه ای صومعه سرا از کمپ آرامش پژوهان گیل بمناسبت هفته ملی مهارت بازدید سرپرست و کارکنان مرکز آموزش فنی وحرفه ای صومعه سرا از کمپ آرامش پژوهان گیل بمناسبت هفته ملی مهارت بازدید سرپرست و کارکنان مرکز آموزش فنی وحرفه ای صومعه سرا از کمپ آرامش پژوهان گیل بمناسبت هفته ملی مهارت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است