مرکز خاتم الانبیاء املش
                  *     حلول سال نو  و بهار پرطراوت برهمه خوبان مبارک باد        *        
    

مراسم افتتاح آموزشگاه آزاد طراحی پوشاک " گلرخ " در برنامه های شهرستانی دهه مبارک فجر

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ 294
مراسم افتتاح آموزشگاه آزاد طراحی پوشاک

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا،  روز سه شنبه مورخ 96/11/17 همزمان با بزرگداشت دهه مبارک فجر و در راستای ترویج آموزشهای مهارتی روستایی و حمایت از بخش غیر دولتی، مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزاکوچک مراسم افتتاح آموزشگاه آزاد طراحی دوخت بنام " گلرخ " درروستای کهنه سر شهرستان را در برنامه های شهرستانی و فرمانداری خود داشت  .

در ابتدای این مراسم و آئیین افتتاحیه این آموزشگاه، که اهالی روستای کهنه سر ، فرماندار ، بخشدار، دهیار، شورا، روسای ادارات وهمکاران مرکز آموزش فنی وحرفه ای میرزاکوچک حضور داشتند،  تلاوت آیاتی چند از کلام الله قرآن مجید قرائت و نصرت طلب توضیحات مختصر از پروژه در حال افتتاح را بیان نمود. ایشان ضمن عرض سلام و  خیرمقدم ، به معضل اشتغال در شهرستان اشاره نمودند و ابراز امیدواری کردند تا با افتتاح آموزشگاهها درروستاها و بخش های شهرستان و همچنین با اجرای  دوره های مناسب و نیاز بازار کار شاهد گامی مؤثر در ایجاد اشتغال پایدار و هدفمند باشیم.

 وی عنوان داشت که سازمان آموزش فنی و حرفه ای براساس رسالت خود توانسته آموزش های مهارتی و دوره های کوتاه مدت را در دو بخش دولتی و غیر دولتی برگزار نماید. نصرت طلب ادامه داد که این واحد خیاطی که اشتغالزایی صد در صدی را بدنبال داشته اعتباری بالغ بر 30 میلیون تومان بدون اخذ تسهیلات هزینه شده  و در حال حاضر بطور مستقیم برای 3 نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است. بنده از بخش غیر دولتی و موسس این آموزشگاه خانواده ی محترم خوشقدم و گلرخ بخاطر متقبل شدن هزینه و سرمایه گذاری در روستا صمیمانه تشکر و سپاسگزاری می نمایم و امیدواریم  تا اینگونه مراسمات در روستاها بمنظور توسعه و اشاعه آموزش های مهارتی برگزار تا حداقل نیازها و درخواست مردم برآورده شود.

در ادامه آقای فرماندار قبل از افتتاح ضمن گرامی داشتن ایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه و همچنین درود و صلوات به ارواح طیبه شهدا ، امام شهدا، روح پر فتوح امام راحل و سلامتی مقام عظمای   ولایت، آموزشگاه را به صورت رسمی افتتاح کردند . در پایان نیز از تجهیزات ، امکانات ، کلاس و دفتر آموزشگاه بازدید بعمل آوردند .

مراسم افتتاح آموزشگاه آزاد طراحی پوشاک

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است