مرکز خاتم الانبیاء املش
                  *     حلول سال نو  و بهار پرطراوت برهمه خوبان مبارک باد        *        
    

بازدید مسئولین آموزش و پرورش و مدیران مدارس شهرستان صومعه سرا از کارگاه های مرکز

۲ بهمن ۱۳۹۶ 606
بازدید مسئولین آموزش و پرورش و مدیران مدارس شهرستان صومعه سرا از کارگاه های مرکز

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا؛ معاون آموزش اداره آموزش و پرورش ، مدیر مدرسه کسما شهرستان بهمراه سرپرست و تعدادی از همکاران مرکز از کارگاه های ثابت مرکز، تجهیزات کارگاهی و امکانات آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا بازدید کردند.

در این بازدید که در ساعت 10 صبح امروز دوشنبه ( 96/11/02)صورت پذیرفت ، مسئولین اداره آموزش و پرورش شهرستان و مدیران مدارس، وضعیت امکانات و تجهیزات کارگاهی مرکز را رضایت بخش عنوان کردند و از نزدیک مهارت آموزی در کارگاهها توسط دانش آموزان خود را مشاهده نمودند و به همه افراد حاضر در کارگاهها و کلیه کارکنان مرکز خداقوت گفته و از مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان تقدیر نمودند. در این بازدید مواردی همچون رفتار کارآموزان، تأکید بر مهارت آموزی بهتر و بیشتر، رعایت سلسله مراتب، استفاده بهینه از فرصت ایجاد شده، ایجاد نظم و ترتیب و ... از طرف مسئولین به کارآموزان عنوان شد . در ادامه بازدید نصرت طلب سرپرست مرکز  هم اینگونه بازدید ها را موثر دانستند و پیشنهاد کردند نظیر اینگونه جلسات و بازدید ها حتی با حضور دیرگر مدیران و حتی اولیاء دانش آموزان بی تأثیر نیست و باید تدام داشته باشد و اینکه مدیران و اولیاء از نزدیک شاهد عملکرد و مهارت آموزی دانش آموزان خود باشند.  ایشان مهارت آموزی را بسیار با اهمیت برشمردند و اظهار داشتند که برای آینده هدفمند و اشتغال پایدار ، افراد فاقد مهارت و آنهائی که فن و تخصصی ندارند، باید دنبال مهارت آموزی باشند و از چنین دوره ها و کلاسهای آموزشی استقبال و استفاده بهینه نمایند.
در پایان این گزارش لازم به توضیح است که بازدید امروز از کارگاههای ثابت اتومکانیک ، تأسیسات ، برق صنعتی و الکترونیک  صورت پذیرفت .


بازدید مسئولین آموزش و پرورش و مدیران مدارس شهرستان صومعه سرا از کارگاه های مرکز

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است