مرکز خاتم الانبیاء املش
                              *       سال  1397    سال  حمایت از کالای ایرانی    *      هفته نیروی انتظامی بر دلاور مردان  عرصه امنیت و انضباط اجتماعی مبارک     *        امام حسین (ع):  کسی در قیامت  درامان  نیست مگر کسی  که  در دنیا ترس  از خدا در دل  نداشت      *   
    

هفتمین مرحله آزمون تفاهم نامه، صنعت ساختمان و هماهنگ

۲۰ دی ۱۳۹۶ 343
هفتمین مرحله آزمون تفاهم نامه، صنعت ساختمان و هماهنگ

هفتمین مرحله آزمون تفاهم نامه، صنعت ساختمان و هماهنگ كشوري  در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ  14 و 15 دی ماه سال 96 در مركز آموزش فني و حرفه اي ميرزا كوچك شهرستان صومعه سرا طی زمان بندی تعریف شده از قبل در زمان و رشته های مختلف آموزشی برگزار گرديد. به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک و بر اساس آمار و اطلاعات، رشته های صنعت و ساختمان و تفاهم نامه در روز پنجشنبه و طی 2/دو نوبت برگزار گردید و تعداد 75 نفر در این نوبت حضور داشتند . آزمون روز جمعه مورخ 96/10/15 نیز طی زمان بندی انجام شده، از ساعت 8 صبح در رشته های مختلف آموزشی شروع و تا ساعت 15 عصر ادامه داشت . تعداد کل پاسخ نامه های صادر شده در آزمون روز جمعه 253 عدد که 235 نفر حاضر به آزمون و تعداد کل غائبین هم 18 نفر می باشند.

لازم به توضیح می باشد که در این مرحله آقای مرتضی شعبانزاده بعنوان ناظر از طرف واحد سنجش و ارزشیابی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اعزام، تا نسبت به اجراي صحیح آزمون نظارت و همراهی نمایند که بدینوسیله از بابت حضور ایشان در آزمون فوق تشکر و قدردانی می نمائیم . 

هفتمین مرحله آزمون تفاهم نامه، صنعت ساختمان و هماهنگ

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است