مرکز خاتم الانبیاء املش
                  *         سال  1397    سال  حمایت از کالای ایرانی        *        
    

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی مرکزآموزش فنی وحرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا به مناسبت هفته بسیج

۲ آذر ۱۳۹۶ 468
افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی  مرکزآموزش فنی وحرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا به مناسبت هفته بسیج

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک و سپاه انقلاب اسلامی شهرستان صومعه سرا رأس ساعت 10 صبح مورخ 96/08/30 به مدت یک هفته با دستان فرماندار شهرستان صومعه سرا (مهندس فتح اللهی) ، فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا ( جناب سرهنگ پاسدار عاشوری) و با حضور روسای ادارات آموزشگاههای آزاد همکاران مرکز در مرکزآموزش فنی وحرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا(حوزه خواهران) افتتاح گردید.

در ابتدا و پس از تلاوت کلام الله قرآن مجید و توضیح سرپرست مرکز در خصوص غرفه ها و هدف از برگزاری نمایشگاه، از غرفه ها بازدید بعمل آمد. در ادامه فرماندار و کلیه مسئولین تک تک غرفه را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و از نزدیک با زحمت کشان  و غرفه داران عرصه اقتصاد مقاومتی به گفتگو پرداختند . همچنین ایشان حمایت خود را در جهت پیشرفت شغل و اهداف کاری غرفه داران و کارآفرینان را اعلام نمودند و برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به صورت دائمی در سطح شهرستان را یکی از چشم اندازهای خود عنوان کردند.

در ادامه نصرت طلب( سرپرست مرکز) نیز به داشتن پتانسیل بیشتر این مرکز در ایجاد غرفه های متنوع دیگر اشاره و کمک، همفکری و همکاری همه مسولین ارجمند و دیگر ادارات مرتبط را نیازمند دانستند . ایشان به معرفی غرفه های نمایشگاه اقتصاد مقاومتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا اشاره نمودند که شامل: صنایع دستی، معرق کاری، گلیم بافی ، حصیر بافی ، شیرینی سنتی ، ویترای، منجوق دوزی ، کامپیوتر ، گل و گیاه، عروسک دوزی و.... می باشد.

از نکات حائز اهمیت این نمایشگاه ، محصولات کارگاه صنایع دستی مرکز بوده که بصورت مستقل نمونه کارهای مهارت آموزن دوره دیده را به معرض عرضه و فروش درآوردند . همچنین در این نمایشگاه سعی شد تا از همه ظرفیتها خصوصاً از بخش آموزشگاههای آزاد استفاده که 2 غرفه (آموزشگاه های جهان فردا، دنیای هنر و رنگارنگ ) از 10 غرفه این نمایشگاه به بخش مذکور اختصاص یافته است . این نمایشگاه به لطف خدا و با توان حداکثری همکاران برگزار و با استقبال بی نظیر مردم ، دانشجویان و دانش آموزان و... همراه بوده که به حمایت همه جانبه مسئولین شهرستانی نیاز می باشد تا بتوان با توان مالی و مدت زمان بیشتری محصولات این نمایشگاه مورد بازدید عزیزان قرار گیرد.

افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی  مرکزآموزش فنی وحرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا به مناسبت هفته بسیج

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است