مرکز خاتم الانبیاء املش
                  *         سال  1397    سال  حمایت از کالای ایرانی        *        
    

بازدید فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا بهمراه کارکنان خود از کارگاه های مرکز

۲۸ آبان ۱۳۹۶ 564
بازدید فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا بهمراه کارکنان خود از کارگاه های مرکز

 

در آخرین ساعت های باقیمانده روز (پنجشنبه 25/08/96) از زمان اعلام شده بازدید همگانی و سراسری مراکز آموزش فنی و حرفه ای ،   فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا بهمراه کارکنان خود  از کارگاه های ثابت، امکانات و تجهیزات کارگاهی مرکز بازدید نمودند.

این بازدید در ساعت های پایانی صورت پذیرفت و جناب سرهنگ شعبانی فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا بهمراه کارکنان خود  به امکانات و تجهیزات پیشرفته مرکز اشاره داشتند . و اظهار داشتند امروزه مراکز و کارگاههای آموزشی موجود در شهرستان، فرصت بسیار خوبی برای بالا بردن اطلاعات، دانش  و آگاهی های افراد می باشد و عموم مردم باید از این فرصت خوب استفاده بهینه نمایند . ایشان ضمن بازدید از کارگاههای برق صنعتی و تاسیسات ، از دیگر ظرفیت مرکز نظیر پرورش زنبور عسل ، پرورش گل و گیاه درختان باغی و محوطه بازدید بعمل آورده و در انتها در دفتر سرپرست مرکز حاضر شده و به گفتگو پرداختند. سرپرست مرکز نیز به انعقاد تفاهم نامه کشوری اشاره نموده و خواستار نیاز های آموزشی آن مجموعه شدند تا کارکنان بتوانند مهارت های لازم را بر اساس توافق نامه و برنامه ریزی لازم کسب نمایند.

بازدید فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا بهمراه کارکنان خود از کارگاه های مرکز بازدید فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا بهمراه کارکنان خود از کارگاه های مرکز

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است