مرکز خاتم الانبیاء املش
                  *         سال  1397    سال  حمایت از کالای ایرانی        *        
    

بازدید حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صدیقی امام جمعه محترم شهرستان صومعه سرا از کارگاه های مرکز

۲۳ آبان ۱۳۹۶ 411
بازدید حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صدیقی امام جمعه محترم شهرستان صومعه سرا از کارگاه های مرکز

امروز  سه شنبه مورخ 96/08/23 ، مرکزآموزش فنی وحرفه ای میرزاکوچک شهرستان صومعه سرا  میزبان حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صدیقی امام جمعه محترم شهرستان صومعه سرا جهت بازدید از کارگاه های ثابت مرکز و تجهیزات کارگاهی و آموزشی بوده ، نصرت طلب ( سرپرست مرکز ( ضمن استقبال و عرض خیرمقدم ، در معیت ایشان به بازدید از کارگاههای مرکز پرداختند.

در این بازدید که در ساعت 11 ظهر امروز صورت پذیرفت ، حاج آقا صدیقی وضعیت امکانات و تجهیزات کارگاهی مرکز را رضایت بخش توصیف کردند و به افراد حاضر در کارگاه اتومکانیک(مربی ،کارآموزان) وکلیه کارکنان مرکز خداقوت و تقدیر نمودند. ایشان مهارت آموزی را بسیار با اهمیت برشمردند و اظهار داشتند که برای آینده هدفمند و اشتغال پایدار ، افراد فاقد مهارت و آنهائی که فن و تخصصی ندارند، باید دنبال مهارت آموزی باشند و از چنین دوره ها و کلاسهای آموزشی استقبال و استفاده بهینه نمایند. امام جمعه محترم شهرستان نیز حضور همه افراد ، حتی مسئولین عزیز و کلیه مردم را در این نوع بازدید ها مثبت و اثر بخش ارزیابی نموده و خواستار شدند . در ادامه ی بازدید و در نشستی کوتاه در دفتر مرکز آموزش علمی کاربردی حضور یافته و به کلیه عوامل آن مجموعه خصوصاً آقای شهاب زاده(رئیس) و کلیه همکاران عرض خداقوت و تشکر داشتند .

بازدید حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صدیقی امام جمعه محترم شهرستان صومعه سرا از کارگاه های مرکز بازدید حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صدیقی امام جمعه محترم شهرستان صومعه سرا از کارگاه های مرکز

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است