مرکز خاتم الانبیاء املش
           ***                 سال 1398  ، سال رونق  تولید                 ***                                                         

دیدار مدیرکل ،معاون ، روسا و سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک در اولین روز از هفته ملی مهارت با حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صدیقی امام جمعه محترم شهرستان صومعه سرا

۱۲ مرداد ۱۳۹۶ 204

با توجه به شروع  هفته ملی مهارت و در اولین روز ، مدیرکل  آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان بهمراه معاون ، روسای اداره آموزش و روابط عمومی ، سرپرست مرکز و تعدادی از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای میرزا کوچک شهرستان صومعه سرا  با امام جمعه  محترم شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه ابتدا نصرت طلب سرپرست مرکز به دلایل حضور و معرفی برنامه های این اشاره داشت، سپس آقای عطایی پور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ضمن گرامی خواندن هفته ملی و مهارت و شش مرداد،  به معرفی آموزش های فنی و حرفه ای، اهداف و عملکرد در اداره کل و مرکز اشاره نمودند. همچنین ایشان از رهنمودها و دستورات امام جمعه استقبال کردند و از ایشان خواستند تا در جمله ای خلاصه تعریفی از مجموعه آموزشهای فنی و حرفه ای داشته باشد. در ادامه این دیدار حضرت حجت السلام والمسلمین حاج آقا صدیقی امام جمعه محترم شهرستان صومعه سرا ضمن تبریک هفته ملی مهارت به مدیرکل و هیئت همراه بیان داشت فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای نقش بسزایی در ایجاد زمینه های اشتغال برای جوانان جویای کارو همچنین توانمند سازی و تربیت نیروهای کار و جذب آنها در بازار کار دارد.

حجت الاسلام صدیقی با بیان این که توسعه آموزش های فنی و حرفه ای بستر ساز حذف بیکاری در جامعه است گفت:آموزش های مراکز فنی حرفه ای نقش مهمی در ایجاد اشتغال و کمک به اقتصاد خانواده ها دارد و نقطه بارز اقتصاد مقاومتی در کشور است. همچنین ایشان از سرپرست مرکز و دیگر همکاران رضایت کامل داشته و حمایت خود را کمافی السابق از مجموعه را اعلام داشتند .

در پایان این نشست عطایی پور (مدیرکل)به آخرین روز از برنامه های هفته ملی مهارت و حضور کلیه کارکنان آموزش فنی و حرفه ای در نماز باشکوه جمعه اشاره داشتند و تقاضای وقت جهت ایراد سخنرانی در خصوص اهداف و عملکرد در حوزه  آموزش های فنی و حرفه ای توسط نصرت طلب از طریق تریبون نماز جمعه را خواستار شدند . در پایان  نصرت طلب از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صدیقی ( امام جمعه محترم شهرستان ) بابت حمایت ها و همکاری های دلسوزانه کمال تشکر و قدردانی را نمودند و خواهان حمایت های مستمر از ایشان شدند .

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است