مرکز امام خمینی (ره) رودسر
هفته مشاغل گرامی باد    

به مناسبت هفته دولت

۲۰ شهریور ۱۳۹۶ 61

افتتاح اولین آموزشگاه صنایع دستی در چابکسر
به گزارش روبط عمومی اداره فنی و حرفه ای شهرستان رودسر ،هادی یوسفی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت :همزمان با هفته دولت  آموزشگاه مهارتی آزاد ویژه تخصصی خواهران در حوزه صنایع دستی ،طراحی دوخت در بخش چابکسر افتتاح گردید. و آموزشگاه مراقبت و زیبایی در بخش رحیم آباد افتتاح می گردد،رییس اداره فنی و حرفه ای شهرستان رودسر افزود: با توجه به بسترسازی مناسب جهت حضور بخش خصوصی به فعالیت های آموزشی، ایجاد اشتغال مناسب زنان جویای کار مهارت دیده در سال های اخیر در شهرستان رودسر قابل قیاس با شهرستانهای دیگر نیست و این ارزشمند است.
یوسفی با بیان اینکه صدور مجوز به جهت ایجاد اشتغال با حساسیت ویزه ای صورت گرفته که افراد توانمد وارد عرصه بشوند افزود:اصلی  ترین هدف از ایجاد این آموزشگاه ارائه اموزشگائب است که موجب اشتغال مولد و پایدار گردد.
وی اظهار داشت:با ایجاد این سه آموزشگاه تعداد اموزشگاه های آزاد شهرستان به حدود70 آموزشگاه می رسد که جزو سه شهرستان برتر جهت جذب سرمایه گذاری  آموزشی می باشد.
یوسفی در پایان افزود قطعا کسب مهارت توسط یکایک افراد جامعه می تواند در تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار اقتصاد مقاومتی ، تولید اشتغال تاثیر گذار باشد تا بتوانیم گام های موثری را در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد برنامه های توسعه ای دولت تدبیر و امید به ویژه در عرصه  اشتغال و تولید برداریم

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است