مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

کارگاه تعمیر اتومبیل سواری پیش ثبت نام

در کارگاه تعمیر اتومبیل سواری استانداردهای زیرآموزش داده می شود:

حرفه های آموزشی :

- تعميركار اتومبيل هاي سواري بنزيني درجه 2
- دریل کار و اره کار

مشخصات مربی / مربیان :

تجهیزات موجود در کارگاه

ردیف

نام تجهیزات

1

کامپیوتر

2

میزکار

3

صندلی

4

پنکه ایستاده

5

کولر گازی

6

بخاری گازی

7

دریل ستونی

8

سنگ چرخ

9

جعبه کمکهای اولیه

10

دستگاه شستشوی انژکتور

11

کمپرسور باد

12

دستگاه جوش

13

دستگاه شارژ باتری

14

جک سوسماری

15

کپسول اتش نشانی

16

تابلو وایت برد

17

موتور پراید

18

موتور پیکان

19

موتور سمند

20

گیربکس پراید

21

گیربکس پیکان

22

گیربکس سمند

23

استند آموزشی جلوبند پراید

24

استند آموزشی پیکان

تصاویر کارگاه

معرفی کارگاه

-  تعميرکار اتومبيل هاي سواري بنزيني درجه 2 کسي است که پس از طي دوره آموزشي مربوطه بتواند از عهده فلز کاري عمومي، عيب ياب و تعمير سيستم مولد قدرت، سيستم الکتريک والکترونيک موتور، سيستم سوخت رساني انژکتوري ، سيستم انتقال قدرت معمولي ، سيستم ترمز معمولي و ABS و سيستم تعليق و فرمان و سيستم گاز سوز خودرو برآيد.

کسی است که بتوناد از عهده انجام خط کشی و مرکز یابی روی قطعات فلزی و سوراخ کاری و خزینه کاری و برقو کاری و قلاویز کاری و اره کاری توسط اره ماشین با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برآید