مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

کارگاه حسابداری پیش ثبت نام

در کارگاه حسابداری استانداردهای زیرآموزش داده می شود:

حرفه های آموزشی :

- حسابرس ارشد
- کاربر امور بانکی
- حسابرس درجه 1
- حسابدار فروش

مشخصات مربی / مربیان :

تجهیزات موجود در کارگاه

ردیف

نام تجهیزات

1

بخاری گازسوز

2

کولر گازی

3

کمد

4

صندلی


تصاویر کارگاه

معرفی کارگاه

- این شغل از سری مشاغل گروه شغلی مالی و بازرگانی می باشد که وظیفه ان بررسی اثبات وجود ، اثبات مالکیت ، اثبات تمامیت و صحت انعکاس در صورتهای مالی میباشد که در قالب گزارش نویسی و کنترل کلیه اسناد حسایداری سازمان صورت میگیرد و با مشاغل حسابدار عمومی و صنعتی و بازرگانی ، حسابرس و کمک حسابرس و مدیر حسابرسی در ارتبا ط می باشد.

- کاربر امو ر بانکی کسی است که از عهده تشخیص عوامل موثر کار ، مفاهیم و اصول بانکداری ، اصول حاکم بر معاملات ، تشخیص اصول و مفاهیم حسابداری،تشخیص انواع چک ، سفته ، برات،افتتاح ، انسداد  و محاسبه سود انواع سپرده ها ، مفاهیم تسهیلات اعطایی ،انجام امور تحویلداری در صندوق و برقراری ارتباط موثر با مشتریان بر اید.

- این شغل از سری مشاغل گروه شغلی مالی و بازرگانی می باشد که وظیفه ان علاوه بر حسایداری صنعتی درجه 2 بتواند از عهده کنترل سیستم انبار بر حسب نوع کالا ، کنترل مصرف کالا در واحدهای مختلف ، کنترل برگه های انتقال کالا ، کنترل انواع خرید ، فروش ، موجودی قیمت گذاری و گزارش نویسی برآید.

- این شغل از سری مشاغل گروه شغلی مالی و بازرگانی می باشد که وظیفه ان  ثبت و صدور فاکتورهای فروش و صدور اسناد حسابداری مربوط به فروش داخلی و خارجی ، کنترل تراز مشتریان و وصول مطالبات مشتریان را دارد و با مدیر فروش و بازاریابی ، مدیر مالی ، کارمند فروش ، مسول یازاریابی و فروش خارجی و مسول کنترل انبار محصول در ارتباط می باشد.