مرکز خاتم الانبیاء املش
    
برگزاری جشنواره شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده (شتاب ملی) توسط بنیاد ملی نخبگان گیلان . جزئیات در پایگاه اینترنتی به نشانی guilan.bmn.ir
    
به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه خوش آمدید.   
    
سال اقتصاد مقاومتی ؛ تولید و اشتغال
    

کارگاه حسابداری پیش ثبت نام

در کارگاه حسابداری استانداردهای زیرآموزش داده می شود:

حرفه های آموزشی :

- حسابرس ارشد
- کاربر امور بانکی
- حسابرس درجه 1
- حسابدار فروش

مشخصات مربی / مربیان :

نام و نام خانوادگی
مدرک تحصیلی
پست الکترونیک
زهرا جعفری
کارشناسی مدیریت بازرگانی
زهرا جعفری

تجهیزات موجود در کارگاه

ردیف

نام تجهیزات

1

بخاری گازسوز

2

کولر گازی

3

کمد

4

صندلی


تصاویر کارگاه

معرفی کارگاه

- این شغل از سری مشاغل گروه شغلی مالی و بازرگانی می باشد که وظیفه ان بررسی اثبات وجود ، اثبات مالکیت ، اثبات تمامیت و صحت انعکاس در صورتهای مالی میباشد که در قالب گزارش نویسی و کنترل کلیه اسناد حسایداری سازمان صورت میگیرد و با مشاغل حسابدار عمومی و صنعتی و بازرگانی ، حسابرس و کمک حسابرس و مدیر حسابرسی در ارتبا ط می باشد.

- کاربر امو ر بانکی کسی است که از عهده تشخیص عوامل موثر کار ، مفاهیم و اصول بانکداری ، اصول حاکم بر معاملات ، تشخیص اصول و مفاهیم حسابداری،تشخیص انواع چک ، سفته ، برات،افتتاح ، انسداد  و محاسبه سود انواع سپرده ها ، مفاهیم تسهیلات اعطایی ،انجام امور تحویلداری در صندوق و برقراری ارتباط موثر با مشتریان بر اید.

- این شغل از سری مشاغل گروه شغلی مالی و بازرگانی می باشد که وظیفه ان علاوه بر حسایداری صنعتی درجه 2 بتواند از عهده کنترل سیستم انبار بر حسب نوع کالا ، کنترل مصرف کالا در واحدهای مختلف ، کنترل برگه های انتقال کالا ، کنترل انواع خرید ، فروش ، موجودی قیمت گذاری و گزارش نویسی برآید.

- این شغل از سری مشاغل گروه شغلی مالی و بازرگانی می باشد که وظیفه ان  ثبت و صدور فاکتورهای فروش و صدور اسناد حسابداری مربوط به فروش داخلی و خارجی ، کنترل تراز مشتریان و وصول مطالبات مشتریان را دارد و با مدیر فروش و بازاریابی ، مدیر مالی ، کارمند فروش ، مسول یازاریابی و فروش خارجی و مسول کنترل انبار محصول در ارتباط می باشد.