مرکز خاتم الانبیاء املش
حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد.
    
در سال رونق تولید  ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مهارتی رایگان در رشته های تعمیرخودرو ، صنایع دستی ، کشاورزی ، تعمیر لوازم خانگی برقی ، حرارتی و گردنده ، صنایع چوب و تأسیسات برودتی می نماید. از عموم علاقمندان جهت ثبت نام دعوت بعمل می آید
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال رونق تولید     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    
به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه خوش آمدید.   
    

کارگاه (کشاورزی (گلخانه پیش ثبت نام

در کارگاه (کشاورزی (گلخانه استانداردهای زیرآموزش داده می شود:

حرفه های آموزشی :

- پرورش دهنده گیاهان دارویی
- پرورش دهنده گیاهان آپارتمانی
- کشتکار گلخانه­های خاکی
- تولید کننده تراریوم
- پيوندزن درختان باغي
- کاربر اسانس هاي گياهي
- تولید کننده ورمی کمپوست

مشخصات مربی / مربیان :

تجهیزات موجود در کارگاه

ردیف

نام تجهیزات

1

بخاری گازسوز

2

کولر گازی

3

کامپیوتر

4

صندلی

5

میزکار

6

رطوبت ساز

7

مشعل- بخاری

8

سمپاش

9

هواکش


تصاویر کارگاه

معرفی کارگاه

- پرورش دهنده گیاهان دارویي شغلي است از گروه كشاورزي حوزه­ي زراعي- باغي كه وظایفي از طبقه­بندي و انتخاب گونه­هاي مختلف گیاهان دارویي، تعیین زمان تاریخ كشت، انتخاب روش­هاي كاشت مناسب با امكانات كشت و محدودیت­هاي اقلیمي، آبیاري، كوددهي، مبارزه با علف­هاي هرز و آفات، انواع روش­هاي برداشت، فرآوري و بسته بندي، انبارداري با شرایط مطلوب وافزایش ماندگاري محصول را بر عهده دارد .این شغل با مشاغلي از قبیل مهندسي كشاورزي، زارعین، فروشندگان بذر و سم و كود و فروشندگان و كارشناسان مراكز ادوات كشاورزي و شركت­هاي تولید دارو و مواد آرایشي بهداشتي و عطاری­ها و یا شركت­هاي تولید دارو و مواد آرایشی بهداشتی و عطاری­ها و یا شرکت­های پخش گیاهان دارویی در ارتباط می­باشد.

- پرورش دهنده گياهان آپارتماني شغلي است در گروه کشاورزي )زراعي و باغي (   و وظايفي از فبيل بكارگيري گلخانه مناسب جهت پرورش گياهان آپارتماني، استفاده از تاسيسات در گلخانه و کنترل عوامل موثر در پرورش اين گياهان، نحوه تقسيم­بندي اين گياهان، تهيه مخلوط خاک مناسب، تكثير گياهان آپارتماني، تغذيه و کود دهي، کنترل آفات و بيماري­ها، نگهداري و مراقبت­هاي لازم می­باشد که با مشاغلي همچون توليد کنندگان، گلخانه­داران و کارشناساني که در اين حوزه فعاليت دارند در ارتباط می­باشد.

پيوندزن درختان باغي شغلي است از گرو كشاورزي  )امور زراعي- باغي (كه وظايفي از قبيل آماد كردن پایه، تهيه و آماد كردن پیوندک، كار كردن با وسايل  پيوندزني، انجام دادن انواع  پیوند وانجام عمليات  پس از  پیوند را در بر دارد و با مشاغلي همچون باغبان، توليد كننده نهال مثمر و غير مثمر ، كارشناس خدمات كشاورزي و فروشند ابزارآلات كشاورزي در ارتباط مي­باشد .

کاربر اسانس هاي گياهي شغلي است از گروه کشاورزي )امور زراعي - باغي (اين شغل وظايفي از قبيل تجزيه و تحليل خواص و عملكردهاي اسانس­هاي گياهي، تهيه و نگهداري اسانس­هاي گياهي، تجزيه و تحليل رايحه­ها و مخلوط کردن اسانس­هاي گياهي و کاربرد اسانس­هاي گياهي پر مصرف در بر دارد و با مشاغلي همچون فروشندگان گياهان دارويي و توليد کنندگان گياهان دارويي در ارتباط است .

پيوندزن درختان باغي شغلي است از گرو كشاورزي  )امور زراعي- باغي (كه وظايفي از قبيل آماد كردن پایه، تهيه و آماد كردن پیوندک، كار كردن با وسايل  پيوندزني، انجام دادن انواع  پیوند وانجام عمليات  پس از  پیوند را در بر دارد و با مشاغلي همچون باغبان، توليد كننده نهال مثمر و غير مثمر ، كارشناس خدمات كشاورزي و فروشند ابزارآلات كشاورزي در ارتباط مي­باشد .