مرکز خاتم الانبیاء املش
    
برگزاری جشنواره شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده (شتاب ملی) توسط بنیاد ملی نخبگان گیلان . جزئیات در پایگاه اینترنتی به نشانی guilan.bmn.ir
    
ثبت نام  دوره پداگوژی مربیان جدیدالاستخدام  از تاریخ  11  الی   18  آذرماه جاریدر پورتال سازمان بارگزاری شده است. 
    
به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه خوش آمدید.   
    
سال اقتصاد مقاومتی ؛ تولید و اشتغال
    

کارگاه رایانه پیش ثبت نام

در کارگاه رایانه استانداردهای زیرآموزش داده می شود:

حرفه های آموزشی :

- اسمبل و ارتقاء دهنده کامپیوترهاي شخصي
- تكنسين پشتيباني برنامه هاي كاربردي كاربران (MS)
- تكنسين عمومي شبكه هاي كامپيوتري
- رايانه كار Director MX

مشخصات مربی / مربیان :

نام و نام خانوادگی
مدرک تحصیلی
پست الکترونیک
روشنک رهنما
کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر
روشنک رهنما

تجهیزات موجود در کارگاه

ردیف

نام تجهیزات

1

کامپیوتر

2

اسپیکر

3

اسکنر

4

پرینتر

5

کولر گازی پنجره ای

6

بخاری گازی

7

میز کار

8

صندلی

9

کمد چوبی

10

گوشی تلفن

11

دیتا پروژکتور


تصاویر کارگاه

معرفی کارگاه

- اسمبل و ارتقاء دهنده کامپیوتر هاي شخصي در گروه مشاغل فناوري اطلاعات مي باشد. مشاوره با سفارش دهنده و انتخاب درست کامپیوتر ، بررسي بردهاي اصلي کامپیوتر ، بررسي و انتخاب پردازشگر مرکزي رايانه ، انتخاب مناسب حافظه اصلي و عملكرد آن ، بررسي منابع تامین انرژي براي رايانه ، بررسي حافظه ها و انتخاب آن ، انتخاب و افزايش کارايي و عیب يابي سیستم عامل ، بررسي و کار با انواع ورودي ها و خروجي ها، انتخاب و نصب تجهیزات صدا و گرافیک ، کار با رايانه هاي قابل حمل، بكارگیري چاپگر

- تكنسين پشتيباني برنامه هاي كاربردي كاربران ويندوز و تنظيم ، نصب و راه اندازي نرم افزارهاي كاربردي را داشته باشد و تنظيم و نصب برنامه هاي پست الكترونيك ، مرورگرهاي اينترنت و تنظيمات امنيتي نرم افزارها را انجام دهد.

تكنسين عمومي شبكه هاي كامپيوتري كسي است كه توانايي شناخت مفاهيم اساسي Physical و بررسي عملكرد OSI Model و بررسي عملكرد Client و Servers عملكرد و بررسي Data Transmission و بررسي عملكرد Data Link Layer و بررسي عملكرد Media Session و بررسي عملكرد Transport Layer و بررسي عملكرد  etwork Layerعملكرد و IP Addressing را داشته باشد.

كسي است كه بتواند از عهده نصب نرم افزار، كار با پنجره اي اصلي، كار با تصاوير Director MX رايانه كار كار با ماكروها، كار با صدا و ، Ling و متن، ايجاد كنترل، كار با اسپرايت، ايجاد انيميشن را دارد.