مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

نشست هم اندیشی سرپرست مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه با مدیران آموزشگاه های آزاد این شهرستان

نویسنده : سیروس خوش سیما ۳۰ دی ۱۳۹۷ 88
نشست هم اندیشی سرپرست مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه با مدیران آموزشگاه های آزاد این شهرستان
به گزارش مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ؛روز یکشنبه سی ام دی ماه جاری ، نشست هم اندیشی سرپرست مرکز شهید خوش سیرت با مدیران آموزشگاه های آزاد تحت نظارت این مرکز در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد.

در ابتدای این نشست ، مهندس رضا حجت انصاری سرپرست مرکز شهید خوش سیرت ضمن خیر مقدم به حاضرین و تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، به تبیین سیاستهای سازمان ، تشریح طرح ایران مهارت ، روند برگزاری و اجرای این طرح پرداخت و تأکید نمود ، با کیفیت بخشی به آموزشها در این طرح ، می توان در توانمند سازی دانش آموزان گام های عملی و موثر برداشت. وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص انجام آزمون های آنلاین در مرکز شهید خوش سیرت ، آمادگی آموزشگاه های آزاد را در این زمینه خواستار شد. در پایان هر یک از مدیران آموزشگاه های آزاد  شهرستان به بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و سرپرست مرکز به جمع بندی مباحث و ارائه توضیحات لازم  پرداخت.  

نشست هم اندیشی سرپرست مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه با مدیران آموزشگاه های آزاد این شهرستان نشست هم اندیشی سرپرست مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه با مدیران آموزشگاه های آزاد این شهرستان نشست هم اندیشی سرپرست مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه با مدیران آموزشگاه های آزاد این شهرستان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است