مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

برگزاری نشست روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت و آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه

نویسنده : سیروس خوش سیما ۱۷ دی ۱۳۹۷ 78
برگزاری نشست روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت و آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه
به گزارش مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، روز دوشنبه هفدهم دی ماه جاری ، نشست روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت و اداره آموزش و پرورش آستانه اشرفیه ، در محل آموزش و پرورش برگزار شد.

بنا بر این گزارش ،  این نشست که با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ، معاونین و مدیران هنرستان های شهرستان برگزار شد ، با هدف اجرایی شدن طرح ایران مهارت بر اساس تفاهم نامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت آموزش و پرورش صورت گرفت. شایان ذکر است بر اساس تفاهم نامه منعقده ، فراگیران سطح اول متوسطه هنرستان ها در زمان تعیین شده حداکثر 60  ساعت ، یکی از 105 حرفه  سازمان آموزش فنی  و حرفه ای را فرا گرفته و پس از قبولی در آزمون پایان دوره ، گواهینامه مهارت حرفه ای را دریافت خواهند کرد. مقتضی است در این طرح که در ساعات غیر آموزشی برگزار می شود ،با توجه به مقتضیات سنی و توانمندی ها ، به دانش آموزان سطح اول متوسطه ، فرصتی برای آشنایی با فضای کسب و کار داده می شود. 

برگزاری نشست روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت و آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه برگزاری نشست روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت و آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه برگزاری نشست روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت و آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه برگزاری نشست روسای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت و آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است