مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

اجرای دوره آموزشی پرورش قارچ دکمه ای در مرکز شهید خوش سیرت

نویسنده : سیروس خوش سیما ۵ دی ۱۳۹۷ 90
اجرای دوره آموزشی پرورش قارچ دکمه ای در مرکز شهید خوش سیرت
به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ؛ دوره آموزشی پرورش قارچ دکمه ای در کارگاه آموزشی پرورش قارچ این مرکز در حال برگزاری می باشد.

بنا بر این گزارش این دوره آموزشی با مربیگری سرکار خانم فلاح پور مربی مرکز لنگرود از دوازدهم آبان ماه 97 آغاز و تا 29دی ماه جاری ادامه خواهد داشت.

اجرای دوره آموزشی پرورش قارچ دکمه ای در مرکز شهید خوش سیرت اجرای دوره آموزشی پرورش قارچ دکمه ای در مرکز شهید خوش سیرت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است