مرکز خاتم الانبیاء املش

کسی که واعظی درونی نداشته باشد ، موعظه های مردم سودی به او نمی رساند. امام محمد باقر(ع)
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان از مرکز شهید خوش سیرت

نویسنده : سیروس خوش سیما ۲۹ مهر ۱۳۹۷ 39
بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان از مرکز شهید خوش سیرت
به گزارش مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ؛ مهندس حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه بازدید نمود.

بنا بر این گزارش ، در این بازدید که روز یکشنبه بیست و نهم مهرماه جاری صورت پذیرفت ، مهندس حسینی ضمن بازدید از کارگاه های آموزشی مرکز  و امکانات و تجهیزات آموزشی آن،  با رئیس و مربیان مرکز دیدار و گفتگو نمود  .  

بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان از مرکز شهید خوش سیرت بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان از مرکز شهید خوش سیرت بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان از مرکز شهید خوش سیرت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است