مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

در راستای اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی صورت گرفت .

نویسنده : سیروس خوش سیما ۱۰ مهر ۱۳۹۷ 76
در راستای اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی صورت گرفت .
به گزارش مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه و با توجه به تأکیدات صورت گرفته بر اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی ، نشستی با حضور مهندس فریدی رئیس مرکز با مسئولین آموزشگاه های آزاد شهرستان در سالن اجتماعات مرکز برگزار گردید.

در این نشست  که روز سه شنبه دهم مهرماه جاری  با حضور کارشناسان مرکز  و مسئولین آموزشگاه های آزاد شهرستان برگزار شد ، مهندس فریدی رئیس مرکز ضمن خیر مقدم به حضار، به تشریح طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی پرداخت و درادامه به اهمیت جایگاه این طرح در سطح کشور و تأکیدات صورت گرفته توسط ریاست محترم جمهور و مدیرکل محترم  آموزش فنی و حرفه ای استان ، براستفاده حداکثری ازهمه ظرفیتهای موجود اشاره نمود. سپس مسئولین آموزشگاه های آزاد شهرستان به بیان نقطه نظرات و سوالات خود پرداختند و توضیحات لازم در این خصوص ارائه گردید.

در راستای اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی صورت گرفت . در راستای اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی صورت گرفت .

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است