مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

برگزاری مراسم تکریم از جانبازان مرکز شهید خوش سیرت

نویسنده : سیروس خوش سیما ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ 107
برگزاری مراسم تکریم از جانبازان مرکز شهید خوش سیرت
به گزارش مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ؛ با حضور ریاست و کارکنان مرکز ، مراسم تکریم دو تن از جانبازان مرکز شهید خوش سیرت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که با حضور کارکنان و مربیان مرکز برگزار شد ، مهندس علیرضا فریدی رییس مرکز شهید خوش سیرت ضمن تقدیر از فداکاری های جانبازان هشت سال دفاع مقدس ، تاکید کرد : تکریم این عزیزان، تکریم ایثار و شهادت است و قدر و منزلت جانبازی کمتر از شهادت نیست . ایشان در ادامه جانبازان را اسطوره های صبر و استقامت بر شمرد و بیان داشت: ایران اسلامی مدیون از خودگذشتگی های این عزیزان می باشد و همگی باید قدردان زحمات یکایک این عزیزان باشیم. در پایان با  اهدای لوح تقدیر از طرف  مهندس عطایی پور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از زحمات این عزیزان قدردانی گردید.   

برگزاری مراسم تکریم از جانبازان مرکز شهید خوش سیرت برگزاری مراسم تکریم از جانبازان مرکز شهید خوش سیرت برگزاری مراسم تکریم از جانبازان مرکز شهید خوش سیرت برگزاری مراسم تکریم از جانبازان مرکز شهید خوش سیرت برگزاری مراسم تکریم از جانبازان مرکز شهید خوش سیرت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است