مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

برگزاری مراسم افتتاحیه دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی در روستای امشل در هفته دولت

نویسنده : سیروس خوش سیما ۷ شهریور ۱۳۹۷ 121
 برگزاری مراسم افتتاحیه دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی در روستای امشل در هفته دولت
به گزارش مرکز آستانه اشرفیه در هفته دولت ، مراسم افتتاحیه دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی به همت این مرکز و پایگاه مقاومت بسیج روستای امشل با مشارکت بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان در روز چهارشنبه هفتم شهریور ماه جاری برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مهندس علیرضا فریدی رئیس مرکز شهید خوش سیرت ، کارشناسان مرکز ، فرماندهی سپاه شهرستان آستانه اشرفیه و هیأت همراه برگزار شد ، در ابتدا مهندس فریدی ضمن خیر مقدم به حاضرین ، در خصوص اهمیت آموزش های مهارتی به روستاییان با اشاره به سند چشم انداز توسعه و  اینکه مهارت روستاییان از عوامل اصلی و مهم در تقویت و پایداری توسعه روستایی است ، به ایراد سخنرانی پرداخت.ایشان همچنین اظهار داشت : سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با عنایت به رسالت سازمانی خود در ارائه آموزشهای غیر رسمی در سالهای اخیر با تمرکز و توجه ویژه به بخش روستایی ، برنامه های خاص آموزشهای مهارتی را برنامه ریزی کرده و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه هم در این راستا برنامه های مدونی را  در دستور کار خود قرار داده است. در ادامه سرهنگ حسن حبیبی فرمانده سپاه شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای انجام شده در خصوص اهمیت به حوزه آموزشهای روستایی، ابراز امیدواری کرد اینگونه آموزشها بتواند نقش اساسی در توانمند سازی قشر روستا و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها ایفا نماید.شایان ذکر است دوره آموزشی کیف چرمی با مربیگری سرکار خانم آذرنوغان پرور جلالی از مربیان این مرکز برگزار خواهد شد.  

 برگزاری مراسم افتتاحیه دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی در روستای امشل در هفته دولت  برگزاری مراسم افتتاحیه دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی در روستای امشل در هفته دولت  برگزاری مراسم افتتاحیه دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی در روستای امشل در هفته دولت  برگزاری مراسم افتتاحیه دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی در روستای امشل در هفته دولت  برگزاری مراسم افتتاحیه دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی در روستای امشل در هفته دولت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است