مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیأت همراه از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه

نویسنده : سیروس خوش سیما ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ 84
بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیأت همراه از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه
به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، روز چهارشنبه بیست و سوم خردادماه جاری ، مهندس عطائی پور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان به همراه معاونین و کارشناسان اداره کل از مرکز شهید خوش سیرت بازدید بعمل آوردند.

بنا بر این گزارش ، در این نشست که  با حضور ریاست ، مربیان و همکاران مرکز شهید خوش سیرت در دفتر ریاست مرکز برگزار شد ، از نزدیک با مربیان و کارکنان مرکز دیدار و در خصوص موضوعات مختلف اداری و آموزشی بحث و تبادل نظر گردید. در ادامه این نشست   در خصوص ارائه آموزش های کوتاه مدت و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان مباحثی مطرح شد.مهندس عطائی پور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان  راه برون رفت از مشکلات جامعه از جمله بیکاری را توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای  و رونق اشتغال عنوان نمود و بر ارایه آموزشها بر اساس نیاز منطقه ای تأکید نمود. ایشان همچنین با استماع نظرات مربیان و کارکنان مرکز ، در خصوص رفع مشکلات مرکز و همکاران خاطرنشان کرد در حدود اختیارات و امکانات ، نسبت به کاهش مشکلات اقدام خواهد شد. از دیگر برنامه های سفر مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان به شهرستان آستانه اشرفیه ،برگزاری نشست با مدیران آموزشگاه های آزاد  و همچنین دیدار و نشست با فرماندار و امام جمعه شهرستان  بود. در پایان با حضور در مزار شهدای  هشت سال دفاع مقدس با شهدای شهرستان تجدید میثاق شد. 

بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیأت همراه از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیأت همراه از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیأت همراه از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیأت همراه از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیأت همراه از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیأت همراه از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و هیأت همراه از مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است