مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی ، قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

برگزاری سمینار آموزشی با عنوان آشنایی با عوارض و مضرات مواد مخدر در مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ 76
برگزاری سمینار آموزشی با عنوان آشنایی با عوارض و مضرات مواد مخدر در مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه
به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ؛ روز دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه جاری ، سمینار آموزشی با عنوان آشنایی با عوارض و مضرات مواد مخدر در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد.

در این سمینار و نشست آموزشی که مهندس علیرضا فریدی رئیس ، کارشناسان ، مربیان و کارآموزان مرکز  و همچنین کارشناسان اداره بهزیستی شهرستان حضور داشتند ، در خصوص مضرات روحی و جسمی مواد مخدر مباحثی مطرح شد  و در ادامه یکی از اعضای بهبود یافته  به ارائه تجارب خودشان  در دوران اعتیاد ، مضرات مواد مصرفی و ... پرداختند. در پایان بروشورهای آگاه سازی در زمینه مواد مخدر بین حاضرین توزیع گردید.

برگزاری سمینار آموزشی با عنوان آشنایی با عوارض و مضرات مواد مخدر در مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه  برگزاری سمینار آموزشی با عنوان آشنایی با عوارض و مضرات مواد مخدر در مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه  برگزاری سمینار آموزشی با عنوان آشنایی با عوارض و مضرات مواد مخدر در مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه  برگزاری سمینار آموزشی با عنوان آشنایی با عوارض و مضرات مواد مخدر در مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه

منبع : سیروس خوش سیما

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است