مرکز خاتم الانبیاء املش
فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) و یاران باوفایش تسلیت باد .
    

کسی که واعظی درونی نداشته باشد ، موعظه های مردم سودی به او نمی رساند. امام محمد باقر(ع)
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

برگزاری جلسه آموزشی با عنوان روش های اولیه پیشگیری از اعتیاد در مرکز شهید خوش سیرت

نویسنده : سیروس خوش سیما ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ 48
برگزاری جلسه آموزشی با عنوان روش های اولیه پیشگیری از اعتیاد در مرکز شهید خوش سیرت
به گزارش مرکز شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ؛ جلسه آموزشی با عنوان روش های اولیه پیشگیری از اعتیاد در مکان سالن اجتماعات مرکز با حضور کارشناسان ، مربیان و کارآموزان به همت موسسه آستان آرامش برگزار شد.

در این جلسه آموزشی ابتدا در خصوص فرایند اعتیاد (مراحل آشنایی، میل به مصرف بیشتر مواد و باتلاق اعتیاد ) مباحثی مطرح  شد و سپس توضیحات لازم در مورد علل گرایش به اعتیاد و سرانجام به راهکارهای پیشگیری با توجه به علل پرداخته شد  و در این راستا با بحث و تبادل نظر با حاضرین صورت پذیرفت.

برگزاری جلسه آموزشی با عنوان روش های اولیه پیشگیری از اعتیاد در مرکز شهید خوش سیرت برگزاری جلسه آموزشی با عنوان روش های اولیه پیشگیری از اعتیاد در مرکز شهید خوش سیرت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است