مرکز خاتم الانبیاء املش

به اطلاع می رساند علاوه برآموزش رشته های صنایع دستی از جمله توپ دوزی ، دوزنده کیف  چرمی ،سوخت نگار چوب و چرم ، جعبه های کادو، گلیم و فرش ، حرفه های نقاشی روی شیشه ، سفال ، قلم زنی روی مس ، فرشینه (کار با کاموا) ،زیرانداز چرمی قلاب بافی ، بافنده عروسک های تزئینی و بافنده پوشاک دو میل هم به صورت رایگان در این مرکز آموزش داده می شود.
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

حضور نماینده مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه در جلسه هماهنگی و هم اندیشی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آستانه اشرفیه

نویسنده : سیروس خوش سیما ۶ دی ۱۳۹۶ 78
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه ؛ نماینده این مرکز در جلسه هم اندیشی و هماهنگی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که در خصوص برگزاری بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران ، گروه های کار و واحدهای نمونه برگزار شد حضور یافت.

بنا بر این گزارش ؛ در جلسه مذکور که  روز چهارشنبه  ششم دی ماه جاری  و با حضور نمایندگان ادارات میراث فرهنگی و گردشگری ، صنعت ، معدن و تجارت ، جهاد کشاورزی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت  آستانه اشرفیه در محل دفتر رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد، در خصوص اطلاع رسانی شایسته ، تبلیغات محیطی و تماس با واحدهای تولیدی و تعاونی های تحت پوشش با بهره گیری از رسانه های دیداری ، شنیداری و نوشتاری  مباحثی مطرح گردید.
گفتنی است گروه های هدف می توانند جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی به نشانی http://emtenan.mcls.gov.irمراجعه نمایند. 

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است