مرکز خاتم الانبیاء املش
آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟        آیا می دانید هزینه صدور گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای 5000تومان می باشد ؟    آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیاز به طی دوره های مهارتی می باشند ؟    سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید.  بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران ، گروه های کار و واحدهای نمونه   زمان ثبت نام :25آذر الی 25دی96  آدرس ثبت نام:emtenan.mcls.gov.ir       
    

برگزاری جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر آستانه اشرفیه

نویسنده : سیروس خوش سیما ۲۲ آذر ۱۳۹۶ 24
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه ؛ روز چهارشنبه بیست و دوم آذرماه جاری ، نشست شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر آستانه اشرفیه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

بنا بر این گزارش ؛ در این نشست که فرماندار و سایر اعضا حضور داشتند ، در خصوص فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی و آگاه سازی از عواقب جبران ناپذیر مصرف مواد مخدر مباحثی مطرح گردید.
در ادامه  مهندس علیرضا فریدی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه و عضو شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به نقش دانشگاه ها در ارائه  آموزش های لازم  ،  فرهنگ سازی و پیشگیری از مصرف مواد مخدر به ایراد سخنرانی پرداخته و  استفاده از طرح های پژوهشی در قالب  پایان نامه ها را در این خصوص خواستار شد.
ایشان همچنین از آمادگی همه جانبه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت کما فی السابق جهت برگزاری کارگاه های آموزش مهارت فنی و حرفه ای در سه کمپ مستقر در این شهرستان اعلام آمادگی نمود. در پایان سایر اعضا ، به ارائه برنامه های خود در زمینه پیشگیری از مصرف مواد مخدر  پرداختند .   

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است