مرکز خاتم الانبیاء املش
فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) و یاران باوفایش تسلیت باد .
    

کسی که واعظی درونی نداشته باشد ، موعظه های مردم سودی به او نمی رساند. امام محمد باقر(ع)
    آیا می دانید تمامی دوره های آموزشی این مرکز رایگان می باشد؟         آیا می دانید بازار کار نیاز به دانش آموختگان دارای مهارت فنی و حرفه ای بوده و دانش آموختگان دانشگاهی هم نیازمند طی دوره های مهارتی می باشند ؟ مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه ، شما را در مسیر دستیابی به اشتغال مولد و پایدار یاری خواهد نمود. 
    سال حمایت از کالای ایرانی     به مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه خوش آمدید. شماره تلفن 01342124620 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.  آدرس وبلاگ مرکز شهید خوش سیرت astantvto.blog.ir
    

برگزاری جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر آستانه اشرفیه

نویسنده : سیروس خوش سیما ۲۲ آذر ۱۳۹۶ 63
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت شهرستان آستانه اشرفیه ؛ روز چهارشنبه بیست و دوم آذرماه جاری ، نشست شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر آستانه اشرفیه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

بنا بر این گزارش ؛ در این نشست که فرماندار و سایر اعضا حضور داشتند ، در خصوص فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی و آگاه سازی از عواقب جبران ناپذیر مصرف مواد مخدر مباحثی مطرح گردید.
در ادامه  مهندس علیرضا فریدی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت آستانه اشرفیه و عضو شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به نقش دانشگاه ها در ارائه  آموزش های لازم  ،  فرهنگ سازی و پیشگیری از مصرف مواد مخدر به ایراد سخنرانی پرداخته و  استفاده از طرح های پژوهشی در قالب  پایان نامه ها را در این خصوص خواستار شد.
ایشان همچنین از آمادگی همه جانبه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید خوش سیرت کما فی السابق جهت برگزاری کارگاه های آموزش مهارت فنی و حرفه ای در سه کمپ مستقر در این شهرستان اعلام آمادگی نمود. در پایان سایر اعضا ، به ارائه برنامه های خود در زمینه پیشگیری از مصرف مواد مخدر  پرداختند .   

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است