مرکز مهارتهای پیشرفته رشت
***    مقام معظم رهبری : آموزشهای فنی و حرفه ای باید توسعه یابد.    ***
    
آیا می دانید کلیه دوره های آموزشی این مرکز به صورت رایگان برگزار می گردد؟ آیا می دانید شما جویندگان کار در کلیه مقاطع تحصیلی می توانید با حضور در آموزشهای رایگان کلیه دپارتمان های مرکزجهت دستیابی به اشتغالی مولد و پویا در راستای برند تحصیلی خود گامهائی موثر بردارید؟  
    

کارگاه کارگاه تراشکاری 18 ماهه پیش ثبت نام

در کارگاه کارگاه تراشکاری 18 ماهه استانداردهای زیرآموزش داده می شود:

حرفه های آموزشی :

تراش 18 ماهه ، تراشکاری درجه 2

مشخصات مربی / مربیان :

نام و نام خانوادگی
مدرک تحصیلی
پست الکترونیک
رضا بابایی
کارشناسی مکانیک
rbabei1346@gmail.com
رضا بابایی

تجهیزات موجود در کارگاه

ماشین تراش 17 دستگاه ، ماشین سنگ ابزار تیزکن 5 دستگاه ، ماشین دریل ستونی 2 دستگاه ، ماشین دریل رادیال 1 دستگاه ، ماشین اره نواری 1 دستگاه ، ماشین اره لنگ 1 دستگاه ، ماشین فرز 1 دستگاه

تصاویر کارگاه

معرفی کارگاه

کارگاه تراشکاری طرح 18ماهه(تراشکاری تخصصی) از سال 1370 تأسیس و شروع به آموزش تراشکاری نموده است و بالغ بر  600 نفر را آموزش های تخصصی براساس استاندارد داده و وارد بازار کار نموده است.

تراشکار ممتاز(18ماهه) کسی است که بتواند از عهده فلز کاری مقدماتی،نقشه کشی،مواد شناسی ،تراشکاری،فرزکاری،صفحه تراشکاری،سنگ زنی،جوشکاری با برق و گاز،لحیم کاری،برق مقدماتی،خواندن کاتالوگ فنی،تراشکاری تخصصی و رعایت قانون کار  برآید.

تراشکار درجه (2) کسی است که بتواند از عهده فلزکاری،نقشه کشی ونقشه خوانی،جوشکاری با قوس الکتریکی،تراشکاری قطعات،تراشیدن مخروط،پیچ و مهره تراشی و فرم تراشی دستی درج شده در استاندارد و سرویس ماشین آلات مربوطه برآید.