سامانه آموزش و پژوهش

انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان

۲۰ شهریور ۱۳۹۸ 423
انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان
تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و فناوری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان در راستای تعامل موثر و بهره برداری از ظرفیتهای مشترک منعقد شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه‌اي استان گيلان، تفاهم نامه همکاری بین محمد حسینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان و علی باستی، رییس پارک علم و فناوری گیلان با هدف ارتقاء مهارت مخاطبین دو دستگاه و همچنین شرکتهای دانش بنیان و فراهم کردن امکان استفاده از توانمندی های طرفین جهت بهره برداری بیشتر از ظرفیتهای موجود و همکاری در طراحی و اجرای طرح کارآفرینی مهارت بنیان به امضا رسید.

محمد حسینی  در اين جلسه ضمن بيان سياستها و رويكردهاي سازمان آموزش فني و حرفه اي در راستاي آموزشهاي مهارتي، به اهميت اجراي اين تفاهم نامه با بهره گيري از ظرفیتها و امکانات موجود دو دستگاه اشاره كرد.

وی در ادامه افزود: با انعقاد این تفاهم نامه زمینه برگزاری دوره های آموزشی مشترک و استفاده از فضاها و امکانات موجود در جهت برگزاری استارتاپ ها به منظور پیاده سازی ایده های نو و تبدیل به پروژه های اشتغال زا و برپایی رویدادهای مشترک جهت معرفی کارجویان ماهر به بنگاههای اقتصادی ایجاد خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با اشاره به طرح های اجرایی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در سال جاری و افتتاح مرکز آموزش و سنجش مهارتهای کشاورزی و گردشگری روستایی در راستای تقویت فضای کسب و کار مبتنی بر رسته های اولویت دار طرح تکاپو اظهار داشت: فراگیری آموزشهای مهارتی نقش موثری در ایجاد فرصتهای شغلی دارد و ارائه آموزشهای مهارتی منجر به اشتغال نیازمند همکاری دستگاههای اجرایی است.

 


انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فناوری گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است