سامانه آموزش و پژوهش

برگزاری نشست هم اندیشی مربیان مرکز

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ 572
برگزاری نشست هم اندیشی مربیان مرکز
نخستین نشست هم اندیشی مربیان در سال 98 با حضور مدیرکل،معاونین و روسای ادارات آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای گیلان، نخستین جلسه هم اندیشی مربیان  در سال 98 با موضوع بررسی مسائل و مشکلات مربوط ، نقاط ضعف و قوت در اجرای صحیح آموزش ها  و ارائه راهکارهای جدید، در سالن اجتماعات مرکز شهید باهنر رشت و با حضور محمد حسینی مدیرکل، معاونین،  مسئول حراست و مربیان آموزش فنی و حرفه ای گیلان برگزار شد.

درابتدای این نشست مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ضمن تبریک فرا رسیدن سال نوی خورشیدی از زحمات و تلاش های دلسوزانه همکاران به ویژه مربیان در سال 97 قدردانی نمود.

محمدحسینی یکی از راه های توسعه و پیشرفت کشور را داشتن توازن بین مربی و محیط کار دانست و اظهار داشت  محیط کار باید تبدیل به محلی برای تلاش بیشتر همراه با نشاط و همدلی شود و آموزش ها  به گونه ای که بالاترین بهره وری بدست آید صورت پذیرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان افزود: داشتن اعتماد به نفس در انجام کارها موجب پیشرفت در عملکرد آموزشی می شود و بررسی  زندگی انسان های موفق نشانگر این واقعیت است.

وی خاطرنشان کرد: باید  به سرعت  نقاط ضعف  را شناسایی و فرایندها را اصلاح کنیم تا مهارت آموزی به جامعه هدف  اثر بخشی بیشتری داشته باشد.

حسینی بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و منطبق نمودن ارائه آموزش های مهارتی با نیاز بازار کار را به عنوان یکی از ارکان اصلی و اساسی در تاثیر بیش از پیش آموزش های مهارتی در ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح استان برشمرد و خواستار برنامه ریزی مدون با رویکرد مزیت نسبی هر منطقه و توجه به فرصت های شغلی هر شهرستان در راستای ارائه آموزش های مهارتی در سال 98 شد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان  همچنین از راه اندازی سامانه ای خبر داد که در آن عملکرد مربیان پرتلاش ثبت میشود.

در ابتدای جلسه، قلی پور معاون فنی آموزشی ضمن خیر مقدم  به تشریح سیاستها و برنامه ها و اقدامات انجام شده و پیش رو پرداخت و  اظهارداشت، با توجه به اینکه مربیان مراکز دارای ظرفیت های علمی و تخصصی و مهارتی بسیار بالایی هستند ، باید با تلاش همه جانبه از حوزه مربیان و همکاران مرکز از ظرفیت های موجود حداکثر استفاده و بهره برداری را نمود.

در پایان این نشست تخصصی مربیان گزارشی از فعالیتها و عملکرد آموزشی خود و به بیان برخی ایده ها و مشکلات پرداختند.

برگزاری نشست هم اندیشی مربیان مرکز برگزاری نشست هم اندیشی مربیان مرکز برگزاری نشست هم اندیشی مربیان مرکز

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است